Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

di said:

O kadar imkansiz bi kupon yapmis iste =)

kupon şuydu
valla sistem yapınca zaten yüksek oran kovalamak amaç
ingiltere alt liglerini az takip edincede kimin ne yapacağını az çok biliyosun.
Portsmouth - Birmingham - ilk yarı Birmingham
Ipswich - Cardiff - ilk yarı Cardiff
Preston - Doncaster - Beraberlik
Kettering - Cambridge - Cambridge
York - Salisbury - Salisbury
Manchester Utd - Ac Milan - Manchester Utd.
buydu valla
22 lira sistem 4-5-6
5 misli 110 lira
kazandığınında 5 misli geliyo askhdgsakhd
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce canım sıkıldı yürüyüşe çıktım, kimliği almamışım giderken polis otosu gördüm tırstım, eve de dönüp kimliği almaya üşendim. Sonra eve dönerken gezen bir oto daha gördüm aha dedim ayvayı yiyicez, sonra ışıkların orada memur bey çıkageldi ve beklenen soruyu sordu. "Yürüyüşe çıktım falan kimliği unutmuşum ev şurada" falan dedim, çok şükür anlayışlıydı üstümü arayıp bıraktı valla.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

eyw endülüs.

endülüse laf yok! kanımız kırmızı siyah puantiyeli akar bizim sdf

of asıl az evvel ogrendim,ilkokuldaki en yakın arkadasım evlenmiş lan. 2 yıldır evliymiş.üniden bu sene mezun oluyormuş falan. noluuyor arkadasım atlı mı kovaladı acaba.of üzüldüm resmen.
bi de şuan dış kapı ruzgarla carpıp duruyor.hiç korkmayan ben,korkuyorum.korkmak denemez,irkiliyorum diyelim malum canlıların ortak özelliği,ben böyle nasıl uyucam ya.gizem evlenmiş bi yandan,kapı carpar bi yandan.seytan diye gitkilidi sök tekrar tak.ama ampul patlak onu da yapamam.en iyisi diğer oda da uyumak olucak sanırım.

gizem evlenmiş lan! salak gizem,gerzek kadın!
Sosyal ağlarda paylaş

Dün arabada Lounge o2'yu açtım. Saat 7'ye geliyodu. 5-7 arası Sound of Passion with Bridgestone varmış. Yayın bitmeden bi şarkı çaldı, aşık oldum resmen. Sözlerini de kaçırdım, bulamıyorum şarkıyı. Çok mutsuzum ya. Bi de çok sancılıyım bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...