Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

beklentilerimin kavşağında durmuş bekliyorum.
yığınla insan beni biliyor ben onları bilmiyorum.
ürkütüyor beni şu kargaların kargaşası.
bana mı kaldı ayakları yoldan kaymışların tasası?

Günaydın canım . Hoş bi gün. sessizlik . Hayatımda boş hiç bir insan yok =)

Güzel .
Sosyal ağlarda paylaş

lan tadilat tamirat temizlik yedi bitirdi beni.. istanbul'daki eve hiç bişi yapılmadı bak orası da ayrı.. buzdolabını doldur, 1,5-2aydır bi oradayım bi burada, çantaları boşalt, giysileri bi güzel yıka, ütüle. zaten dolaplar almış başını gitmiş onları düzenle.. lepitapımın temizlik kitini yanıma almamıştım onu da temizledim. parladı vallahi ekranı falan ^_^

bi de dokunmatik ekranlar tozlanınca bi garip mi oluyorlar ne? naviasyon cihazı evde yatıyordu ben yokkene.. tüm ekran bi garip olmuş. 2-3kere temizledim ancak kendisine geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

cok yoruldum lan. bisikletle yine farkinda olmadan bi kac saat turlamisim. gaz müzikler dinleyince cok hizli sürüyorum, bi gün canagi kircam galiba.

ehliyet kursu da güzel gidiyo, anlamaya basladim teori derslerini.
pratigi de kis gelmeden yapabilsem güzel olcak.
ama söyle bi ögretcek adam lazim. hic kullanmadim daha, tirsiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün direksiyon dersi vardı. sabahın 10 unda gözümde çapak araba kullandım boş boş. yarın sabah yine gitcem. bu durumdan hiç hoşnut değilim. yarından sonra da ehliyet sınavı var. onda ne yapcam hiç bir fikrim yok. allah sisi yardımcım olsun. bide roadrunner united ın enemy şarkısı negzelmiş bea. bide bıkkınım. bu kadar. baş baş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...