Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

rüyamda ceyhun isimli ortaokuldaki kabusumla öpüstügümü gördüm.
sivilceleri falan patliyodu öperken Aaaaaaaaaa kikkikikiki.
heralde dünkü tirt patcik öbüsüyo topiginin etkileri.

simdi o kadar güzel uyandim ki güne, cok güzel araba kullanirim alala ya.

direksiyon basinda kafasinda huni ile tuna nehri dolaylarinda araba ''süren'' bir lavuk görürseniz o benim.
bye.
Sosyal ağlarda paylaş

can keske hayatında bi işe yarasaydı da daha erken arasaydı.
-uyuyon mu la?
he uyuyorum
-dersin var mı
olmaz olur mu.
-ne zaman
LAAAAAN UYUYAKALDIM LAN!
derse hazırlanıp dersi kaçırdım oysa sor serfleri falan hep anlatıyım yani.şimdi 15 dk içinde cıkamayacagıma göre,diğerini de kaçırdım demek bu. fak ya fak!
gideyim evimin kadını cocuklarımın anası olayım,işe yarayayım bari sdf
ayrıca fotograf makinamı bugun de getirmezlerse gidip surat kargoyu yıkarım ben.kaç gün oldu yahu.isme bak bi de sürat hımfss
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

niye bu kadar erken uyandım acaba günlük :S

fıstığa geçmiş olsun, herkese günaydın,hako uyuyodur zaten

Hako dün 4.30 gibi yassıldı 8i 10 geçe kalkıp okula gitti hocalarından izin aldı labı için, sonra keçiören tapu, tedaş vedenede ev yabdı ha arada eczaneye gidip elim için sargı şeysi aldım şuan sol baş parmağımı kullanmıyorum vee tahmin edin nooldu? Hala bitmedi raporlar arkadaşımı yardım için çağırdım yinede olmadı yani çocuğu az önce bıraktım evine bizim evin aşağısında oturuyor biraz ^^ Hayır işin kötü kısmı bunları bitirince çok kısa bi süre sonra bunun 4 katı daha iş gelicek.. Keşke istifa edebilmek gibi bi obsiyonum olsaydı :(

Bana prenses, Hakoya ölüm!. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Amaçsızca ve kalbim kırık bir şekilde otururken, Tuğçe zavallılığıma dayanamadı ve Bahçeşehir'den Santral'e gelmek üzere yola çıktı. 20 dakikaya burda. İflah olmaz bir loserım bir de.
İnşallah Tuğçe keyfimi yerine getirir. Çünkü moralim çok bozuk. Otto'ya falan gideriz herhalde. İçkiye abanıcam. Sonra Taksim'e gidince de abanıcam. Mutsuzum lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Abii vampir gibiyim şimdide başka arkadaşıma gidip onu çalıştırıcam ehauehaue erm yani yardım edicek :P Parmağımı oynatmıorum bayadır ii geldi sabitlemek hehe yarın öğlene bitti bitti bitmedi işi başkasına vericekler sanırım ama biter yarın öğlene gerekirse 2-3 kişi daha bulur kırbaçlarım onlarıda 'şrak çalış kölee!!' die heuaheuhau neysem raporlara 3-5 rapor daha düzeltiim sonra gidiciim hüsolara günnük

Bana acısız ölüm, Hakoya prenses.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...