Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

benim danışmanım her yanına gidişimde seni tanıyorum dimi diyip çıkaramıyor hiç sdf

haftaya cuma ameliyat olmaya karar verdim günlük tekrardan, hastalık izni alırım artık çalıştırmaz herhalde bi hafta fln beni sdfg

fıstıkla pogodiye sağlık, Hakoya uyku, ben bitmişim zate boşver. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

uyyamiyom ya.
hayatim resmen iki evreye ayrilmis durumda;
sinav öncesi ve sinav sonrasi evreleri.
shapeshifter gibin mod degistiriyorum.
bir hüdaverdiyim, bi tiknaz.

bana huzur hakoya uyku, hilmiye pirenses.
asdfhu (bi gün bu random tuslara basip gülme yerine baska bi alternatif bulacagiz, tek tesellimiz.)
zibbit cay demle simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

tatili prensesle alsam olur dimi? :D

olur olur =))

sevgili günlük gülistanlık bu gece ev arkadaşım uyuymamış ve haliyle bütün gece beni gözlemlemiş bir deney faresi misali sdfs
bütün gece konuşmuşum ve gülümsemişim ama rüyamı hatırlayamıyorum ne yazık ki:(
neyse rüyadan olacak bugün de çok mutlu uyandım havanın kötü olduğu halde. cuma cumartesine az kaldı bir de onun da etkisi var sanırım.
herkese sağlık mutluluk
eymen
Sosyal ağlarda paylaş

günlük saat kaç bilmiyorum ama hala çalışıyorum ühühü netimde gitti akşam sinir oldum :/ parmaklarım acıyor yemin ederim tuşlara basmaktan T_T lan bu kadar sınavlarım için ıkınsaydım herşeyden full çekerdim hatta extra sorular yazıp kendime extra puanlar bile yazardım o kadar yani abiii baş parmağımın hareket kabiliyeti azaldı yemin ediyorum bişi olmaz dimi günlük dinlenince iyileşir, iyileşincede geçer dimi sfgashda imdaaaaaaaaaaayyyyyyyyyykkkkkkk!!!!! /wrist

Fıstığa sağlık, Bana uyku, Hakoya huzur,Bana uyku,Bana uyku, Fıstığa sağlık.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Acaba riske girip 1 saat fln uyusammı ki günlük? Ölüyorum yahuuu!!! Ama ya uyanamazsam :S Bugün bitirmemiz lazım yoksa başkasına verebilirlermiş işi o kadar emek boşa gider öyle olursa sonra gidip klavyemi işi verenin kafasında kırmak için gidince güvenlik engelliyeceği için boşu boşuna adamların üstünde kırarım ondan soora parçaları alırım çok ufak olmayanları adama yediririm fln? hmmpz güzel fantezi oldu dsfad uyanıkken rüya gibi oldu yazarken gözümün önünde canlandı tam süfer oldu neyse azıcık bişi kaldı 150 dosyaya fln tablo eklicem sonra uyuyabilirim sanırım, yani inşallah hatta amin :O

Fıstığa sağlık,Hakoya uyku,Bana uyku,Hakoya masajda diyyolllar. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Çok yavaşım, bildiğin çöktüm günlük :( 128 dosyam daha var 22 tane anca yababilmişim T_T

kanka senin bi olayını farkettim.
sadece benimmi dikkatimi çekti acaba bilemiyeceğim ama neden 10 20 dakikada bir sürekli günlüğe yaptıklarını yazıyosun.
günlüğün amacı bu değil ki. günlük adı üstünde 1 gün boyunca yaptığın şeylerin özetini geçersin 1 sayfada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...