Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

İçimden hiç bişi yapmak gelmiyor günlükcüm. Yarın labım var sabahtan, 1 saattir 1-2 sayfalık hazırlık bile yapamadım. Dersin asıl hocası şeker bi insana benzesede, asistanları gereksiz kasan tipler.. İş baya bi sıkıştırıyor bi yandanda okul sıkıştırıyor ama yinede boşlukta hissediyorum yaf halbüsü pekde zamanım yok öyle O_o Sonra durum göz önüne alınırsa baya baya iyi karşıladığımı düşünsemde bi tepki vermemek ii gelmedi sanırım O_o Ya da ameliyatım yaklaşıo die böyle olabilme ihtimalimde var :/ Baya bi uzun zamandır ilk defa bişilerden korkuyorum. Sanırım bu seferki hastane maceram geçen seferkinden daha eğlenceli olucak asdafasd 'Forgive and forget or kick some ass?' die sorduk marianaya dunno dedi diye diye, halbüsü o ne derse yapıcaktım :O Neyse ben bi hazırlık yapmaya çalışayım sonrada raporlardaki düzeltmeleri yabıb duş alıp yapabilirsemde uyucam.

Bana huzur, Hakoya prenses, Ecenin dilekleri kabul olsun. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

rezenenin Kifayetsiz kaldığı ağrılarIm yetmiyormuş gibi pazar demeyen saatin 11 i demeyen komsu tepemde matkap calıstıyor. laan aksam 11 saat,ayı kadın!
gidersem matkabı uygunsuz kullanıcam,10 dkdır kendi kendime konusuyorum sakinleşmek için.yalnızım bi de olay cıkarsam arkamı kollucak kimse yok evde.
lomo'mu da kargoya vermemiş adam cumartesiden,ona da ayrı bi sinirliyim,ben yarın evden cıkmadan elimde olmalıydı o makina.buna da şimdi sinirlendim evet.ALLAH PARMAĞINI GÖZÜNE SOKSUN KOMŞU GÖZÜNEEEĞ!
Sosyal ağlarda paylaş

5hececileri hatırlayıp hüzünlendim..

edit: ahuahuahuahuahua

longstoryshort: kardeşimin cümle kurma çiplerinde error var, bug var..

oflayarak odada bişiler aranır.. 5dakikalık arama sonrası dayanamayıp sorarım
-ne arıyorsun ki sen orada
+kalem
-ne kalemi
+tükenmez
-e masa üstünde var.. al işte buradan
+....
bi 5dk da arka balkondaki ufak bi kırtasiyeyi doldurabilecek dolabımda aranır.. masa üstündekilerin aynısından bi tükenmez kalemle çıkar..
-tükenmez kalem değil mi o?
+evet
Sosyal ağlarda paylaş

iki gözüm iki cesme.
durmadan kasinan ve akan bi burun.
kipkirmizi ve sis gözler.
öksürünce yerinden cikcak gibi olan cigerler falan.
of.
bi de sabah halledilmesi gereken bürokrasi hedeleri.
abv.
ilacimi bile gidip kendim aliyorum, adeta bir kücük beslemeyim.
sevgiler sümüklü sümbül.
Sosyal ağlarda paylaş

Abii bugün bi çay yabiim dedim. İş güç millet uyansın hani içimden geldi filan.. Lan herkeşler çok beğendi sanki farklı bişi yabmışım gibi asfgahfgaj üstüme yıkmaya çalışıolar artık hep sen yabıcaksın, seninkisi çok güzel oluyor die agsadhf lan! Abimin arkadaşlarıda tam çakal olmuşlar he :P Kavaklarla başladım bu sefer Erzurumdaki tüm kavakları anıcam sanırım gün sonuna kadar fdgsah bide sabahın köründe okula gidip laba devam etmemin gerekmediğini öğrendim ve garipsedim O_o Sınava girsem yetiyormuş ama neyse bu seferlik firarı verdim iş var die bi dahakine bakarız artıkın ^^ Bide bugün bakir radyoyu dinlerken( eahueahu) lazın birinin sabah programının bi kısmını verdiler banttan, öldüm gülmekten yolda xD bişiler daha yazıcaktım ama 3-5 kere daldılar masama artık hatırlayınca yazarım günlükcüm..

Bana huzur, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydııın Günlük;

Saat 11.30 olmuş ancak ziyaret edebildim seni, kalkalı çok oldu, her pazartesi sabahı gibi iş yerindeyim yine tabii, ama bugün çok yoğunmuş kafamı kaldıramadım işten.
Neyse 1 saat kaldı çıkmama, sonra homini homini yemek yiyeceğim :D:D:D Sonra ver elini okul...
Annem de kalan tahlillerini yaptırmaya gitti, inşallah iyi olur, hayırlısı bakalım.
Off bu hafta o kadar çok iş güç ve problem var ki, nasıl geçecek bilemedim. :(

Bana sabır o zaman.
Not: Evet kıskandım, ben de dileklerimi yazıyorum. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Garipsiyorum günlük yaf elime iş veriyorlar kulaklığımı takıyorum sonra ne olduğunu anlamadan bitirmiş oluyorum işleri gel görki hayal meyal hatırlıyorum O_o işin garip tarafı yanlış flnda yapmıyorum kontrol ediliyor o işler heh :D İyi bişi galiba :S en azından iş açısından bide kahvaltı bilem yapmadım ama bitene kadar işler çıkmıcaz sanırım öğlen tatiline fln :/

Bana ve tüm çalışanlara kolaylık, Hakoya prenses. Amin. :D
Sosyal ağlarda paylaş

"tez yapmaya başlama" dönemimi sarkıta sarkıta mat ayını ettiğime göre bugün "index" yaparak çalışmaya başlamak zorundayım. var ya. böyle yatıp uyusam istiorum tüm gün. ama sora tüm boş vaktimi cod6 da nuka atcam die heba edip duruorum. gerzeklik var bende ama du bakim. hayır alışkanlık kötü die wowu bıraktım, oh mis diodum ama şimdi de cod krizim gelio. e 10 martta da bc2 başlıcak. abv master abv ekonomik sıkıntılar fln.

öf

abv p.tesi evet
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...