Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Selam Günlük,

Hem okul hem iş adamı yoruyormuş ya, bugün bunu anladım.
Neyse yapacak bir şey yok, şunun şurasında ne kaldı ki...
Bi de diyete başladım, 2 gün oldu ama kendimi iyi hissediyorum. Umarım 10 gün sonra gözümün önünden mantılar, kebaplar geçmeye başlamaz :(
Neyse ben gidip oyun oynayacağım günlük, SÇS.
Sosyal ağlarda paylaş

Öğlene kadar işteydim sonra okula gittim ondan sonra annem hadi gidip sana 3-5 bişi alalım dedi ii dedim. Gide gide sırf beyaz die bana gayların beğenebiliceği bi t-shirt fln aldı kalbi kırılmasın die aldım ama yarın deiştiricem sanırım :O akşam arkadaşı evine bırakırken yaklaşık 1 saat önce lastiğim patladı T_T ilk kez başıma geldi eğlenceliymiş baya gerçi sonradan başıma toplanan kalabalık sinirimi bozdu baya arkadaşta sözde makine mühendisi ha bi işe yaramadı ibibikli aagdffaf neyse ilk lastiğimi deiştirdim bugün mutluyum gururluyum.

Bu arada QueenofSpades e katılıyorum hem okul hem iş baya zorluyor :/

Bana macera, Hakoya prenses.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim ama daha devam ediyor malesef. :( Abimle raporları bitiricekmişiz. Biraz 'dinleniim' diye bırakmış, şimdi devam edicekmişiz.. Offf ki ne off, ne biçim kamusallaştırma projesiymiş bu yahu :/ Bende mübarek maaşlı çalışan deil köleyim :O neyse en azından yarın programlama dersim var 4 saatcik orda uyurum gibi ^_^ Ne biçim patronsa benim abimde ya herkesten çok çalışıoz biz millet bırakıo biz hala devam edioz. Patron dediğin yatar uyur ya böhühü neyse şimdi düşündümde Allahtan yatmıo.. Ya yatıpta hepsini bana yaptırsaydı ahfjahskfkf

Değiştiriyorum Bana prenses, Hakoya uyku. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu buraya ilk dert yanışım,

23 şubat tarihi benim doğum günüm ve arkadaşlarımla kız arkadaşımla içip eğleneceğime Kütahyanın şehir merkezine 1 saat uzaklıkta ıssız ötesi bir yerdeki dandik bir şantiyenin konukevinde tek başıma bir odada duvarı izliyorum.

Bulunduğum oda genel müdürün buraya geldiğinde konakladığı odaymış, diğer kişilerin odası nasıl görmek bile istemiyorum.

Konteynırda çılgın parti :( asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

ben bugun çok mutlu oldum.emeği geçen arkadaslar burdan teşekkuru bir borç bilirim.
yarim Klaudia'yı evine yolladık.Ağlamasa daha guzel olacaktı ama napalım=/eve geldim baktım hanımkuşumuz hala oturuyor.sabah gene eri gelicek,beni sevişme sesleriyle uyandıracaklar.hayır yumurtanın gözü önünde sevişmek ne kadar dogru bilemiyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük günaydın,
Günlük hayatımda hiç bu kadar birileri tarafından bi yerlere çağrılmadım. 2'si de gerçekten bir şeyler yapmak istediğim insanlar, sanırım birini ekicem ama ekmek istemiyorum.

Ders çalışmam lazım, pazartesi sınav var cumartesi gelenim gidenim fazla olucak.
öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

kaçta yattım hatırlamıyorum ama yarım saat önce kalktım günlükcüm halada uykum var :( Birazdan çıkıp t-shirtü deiştiricem sonra programlamanın ilk 2 saati uyuyup sonraki 2 saatinde rapor yazıcam asjgshagdsgf en öndeki gözlüklü kendini derse adamış hatunları seduce etmem lazım sanırım yine notlar için :/ (ebek utanıyorum bazen kendimden ama başka türlü not bulamıyoruz yabcak bişi yok)Bugün 6 gün oldu hala aramadı beni günlükcüm. Bazen üstüme üstüme çöreklenio kötü kötü düşünceler sinekler gibin kovalıyorum ama genelde 'teeet yörügedin!' die :O Kararlıyım ama aramıcem bende, son yabdığından sonra ararsam kendimle çelişmiş olurum. Prensipler önemli ebek :)

Bana uyku, Hakoya prenses.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen alman sisteminden nefret ediyorum yemin ederim.
isyan edesim gelyo ulmer münsternin önünde.
pf bi bitemedi su ehliyet.
1.5 saatlik direksiyon dersi var, onun 1 saatinden sonra zaten benim kan sekerim düsüyo + bunalmaya basliyorum.
ondan soora da ufak hatalar basliyo.
soora herif kalkip YÜZDEYÜZ SÜPER OLMAN GEREKIYO!
diyo.
ay deliricem ulan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...