Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

OH.
cocugu itinayla yerlestirdim sanirsam. HUAAA.
bi tek o umursamadigim tirt dersten kazik sorular geldi ya ondan yatabilirim iste ama ossun =P
2-3 hafta soora belli olcak notlar. bakaaaalims.
cok mutluyum lafi agzimdan cikti ya uzzun bi süre soora, o ihtimali sevdim.
cok yorgunum ama yollar yordu anasnisatiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok saçma..

sabah aradım.. "oha teslimatınızda sorun var!!!! saat 16:00dan sonra ancak fabrikadan çıkar!!" dediler..

biraz bastırdım "tamam 12:00de fabrikadan çıkarız, 14:00te sizdeyiz" dediler..

şimdi aradılar.. "biz bugün getirsek olur mu?"

dedim "bugün dediğin gece mi?"

adam evet dedi.. dedim gel anasın satayım, şimdi yarın getir diyeceğm gene "oha saat 16:00'da!!" falan diyecekler..

tam da evde yayılma moduna girmişim, işleri bitirmişim..

meh..
Sosyal ağlarda paylaş

yumurtanın güncesi 2

ben kıçımın üstünde amaçsızca otururken,saygıdeğer anne adayımız yumurtanın üstünde oturuyor saatlerdir.sapık gibi beni izliyor bi yandan da. en ufak tıkırtıma kafayı oynatıyor.sabahtan beri binbir sebeklikle konusyorum sakin sakin playlistim bile hayvana göre ama nafile güvenini kazanamadım..haklı da yani babana bile güvenmiceksin kuş dfs.
adam yok gene meydanda,karıya kıza gitti belli.bu saatten kuş dediğin nereye gider yoksa.bi de bugun yagmur yagdıgında 1 saat falan bası boş bıraktılar yumurtayı.acaba etkilenmiş midir ki?
valla bu yumurtadan yavru çıkmazsa hepimiz bunalıma gireriz bence toptan.lütfen çıksın nolur nolur!
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahın köründe okula gittim, sonra eve geldim ve bildiğin yatağa yığıldım günlük.. Bu aralar çok uyuyorum ama iyi bişi olmadığını düşünüyorum normal gelmiyor, uyuyarak kaçıyorum sanki sorunlardan sdaf. Kalkar kalkmaz raporlara geri döndüm bu haftasonuda açıköğretim derslerine şöyle bi göz gezdiricem eğer işimiz biterse tabii, gerçi nasıl olucak onuda bilmiyorum ya rakam olmayınca işin içinde dikkatim 0 oluyor genelde :/ Össdede böyleydi 1 saatte sayısalın tamamını bitirip 2 saatte sözeli bitirememiştim :D Neysem bitiriyim de akşama kadar ders var yine pazartesileri sux T_T

Bana prenses, Hakoya huzur, dasaaa huysuz dedeler gibi davranmasın şans onada gülsün yazık :D. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

napae said:

Benim eski erkek arkadaşımın babası dişçi. Tam erkek arkadaşım da sayılmazdı neyse. Oraya gelen kadınlara sipariş verirdi. Bilmemneli kek getir, bilmemneli börek yap falan diye. Kadınlar da bidahaki geldiklerinde bizzat elden adama vermek isterlerdi bi tepsi böreği falan. Adam hep meşgul olurdu tabi. Sekretere bırakırdı kadınlar da. Ama benim bıraktığımı belirtin nolur falan diye yalvarırlardı. Hey gidi ya.

zaaaa baya yakışıklı muhtemelen :D

Kel ve göbekli sdflkşskdjhgkl
Sosyal ağlarda paylaş

günlük kimse benim ahımı almasın sdjkf, geçen gün arkadaşım allah bin belanı versin demişti, çok bela okudun bana bugün inşallah kapıda kalırsın evini su falan basar demiştim, eve gittiğinde dışarda kalmış, ev sahibi yaşlı kadın da çemkirip almamış bugün anlattı baya güldüm.
ayrıca kayışdağına taşınıyorum en yakın arkadaşımın yanına çok helecanlı ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda annem inanılmaz. kocası vardı bi. bağırdı buna. döndü çenen çıksın dedi. herif ağzını açtığı gibi çene düştü.

bende bi fener maçıydı şu son saniye şampiyonluğu kaptırdığımız. kaleci son anda çeldi topu. götün düşsün diye bağırdım herif aynı saniye düştü bayıldı baya sağlıkçılar koştu falan.

vuduyuz net
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...