Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

gunluk, eve biraz once gelen pakistanli muslukcular ortaligi silkti atti soylemesi ayip. ayak, bok, ter ve baharat kokularinin harman oldugu 2 bunye evimizde 1 saat calisinca her yer mahfoldu igrenc koktu... isin komigi ayakkabilariyla daha az camur sactilar etrafa... saka gibi.

Musluktan sicak su akmiyor diye cagirdik, akan suyu iyice kistilar, abiye simdi is var sonra gelelim diye bi de yirtmaya calisiyorlar.

SAKA GIBI.
Sosyal ağlarda paylaş

500ü kaçırdım lan./

neyse fifitor.göz doktoruma gittim,geçen sene güldüğü için özür diledi dfghh neler hatırlıyorsun amma içinde kalmış dedi.biraz fazla geyik yaptık sanırım annemin gelmediği iyi oldu sdfg.ay lay onur bey,onur bey lavs mi.özetle bu sefer gözlerim daş gibin.usisli çılgın geceye hazır.ayrıca son gecem evde.sevgi pöykürmeleri mevcut.bitirmem gereken bir atkı bi de bere var.allahtan burnumla f5'e basabiliyorum da,hepsine yeticem.uçak sabahın köründe zaten olmadı uyumam olur biter. yenicem seni usis!ders programım güzel olsun,ekuriyle ders alabilelim bu sefer hem,noluuur lütfen amin sçs kalp vs
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 gözlükcüye gittim, 2-3 gözlüge takildim.
annem sectigi gözlüklerle beni adeta bir yilmaz morgül yapti.
almadim, KARAR VEREMIYORUM.
simdi kafayi yicek derecede düsünmekteyim =P

''bi dahakine gelmicez senle'' dediler, bezdiler insanciklar.
hangisini alsam ya. ikisini de alcam dedim en sonunda.
bu sefer de sacmalama oldu!
niye sacmalamiyorum aslinda opsiyon lazim.

simdi bak bi tanesi havali fistik yesili, moda olanlardan falan digeri kayferengi.
OF
YETER.
derse yorcagim kafayi..

neyse stfu vanil diyip gidiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

bugün "çok acımasız çocuk" imajını üzerimden atmış olucam ki her şey ile makara yapmaya başladım bugün. sözlükte başlıkları tek tek okuyup içimden bir sürü makara geçirdim ama yazmadım. zaten onlarında pek umursadığını sanmıyorum.
ama bunları yaparken de içimde bir yerlerde hep bir sıkıntı vardı.
bazen çok değersiz olduğumu düşünüyorum ta ki msn'den biri bişi yazana kadar. bu ne salaklıktır ya. kaç yaşındasın sen?
bu durumla alakalı kişiliğimi tekrar gözden geçirmem lazım.
insanlarla iletişimim arttıkça bununla ters orantılı, kendime güvenim zayıflıyor. bu durumdan kurtulmaktan başka bişi istemiyorum.
ileriye dönük hedeflerimi gözden geçirdim bugün. ve sonra şimdiki noktama baktım. buna ulaşmak için pekte geç olmadığını anladım. ama geri kalmışlığımın sebebi olarak, artık sevgili istemiyorum. her biri, bir çentik atıyor...
fırat budacı bu hafta da bana enteresan şeyler kattı. ya bu adam beni anlatıyor, ya da anlattıkları çok normal şeyler ve herkes benim gibi yaşıyor bu ülkede.

nedense yaşama sevincim, isteğim bir anda yok oldu.
mesela bu satırları yazarken saate baktım 19:07.
her şey ters gidiyor. tabi bunun ters gitmeyle ne alakası var diceksiniz ama galatasarayın gidişatı ve fenerin yükselişi, "bu sene kupayı alma ve mecidiyeköydeki eğlencelerde çılgın atma" hayalimi yerle bir etti. ve bunun gibi bir sürü şey.

belki her insan hayatında bu evrelerden geçmiştir. hayatta sıkıldığı olmuştur. ama benimki eğer biraz daha böyle giderse şizofrene bağlayabilirim.
eskiden deli gibi mesajlaştığım kızlarla, mesaj atmalarına rağmen art arda, artık mesajlaşmak veya sorularına cevap vermek gelmiyo içimden. sonrada surat yapıyorlar bir sürü.
ona da ayrı canım sıkılıyor.
chil-out dinleyerek böyle karamsar mı geçicek bu gençlik be günlük.

az önce bir arkadaşım "pozifit ol" dedi.
olalım bakalım bir kaç gün. neler değişicek.
eski sinirim yerini aldı yine hücrelerimde. bundan kurtulmazsam yine bol disiplin cezalı bir yıl bekliyor beni.

"pozitif ol"
"insanları anlamaya çalış"
"insanlara iyi davran"
"bazı şeyleri alttan al"
"sakin ol"
"zaman-tercübe ikilemi"

bu kavramları beynime kazımam lazım.
zaman kavramı hızla ilerliyor.
bugün varız yarın yokuz.

bir sürü şey saçmaladım yine, şöyle bi okudum da.
19:19
neyse.

sçs <3
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük gene kalgeldi bana :( dondu hislerim gene, ne bişilere üzülüyorum ne bişilere seviniyorum bi garip bişi oldum ben ya :D Eskiden sebebi vardı şimdi sebepte yok kütüklük için :S birsürü şey iyiye gidiyo mesela iş iyiye gidiyor, evdeki sıkıntılar iyiye gidiyor yinede eksik hissediyorum. Hmm anladım şimdi günlük, teşekkür ettim :)

Bana prenses, Hakoya huzur. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...