Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Ders seçiminde geçe kaldığım için psikoloji seçmeli listesindeki bütün dersler kapanmış sdfg. Resmen açıkta kaldım hocalara mail atıyorum special capacity ile bana yer açsınlar diye. Bi tanesi açtı çok şükür. Diğerlerinden ses yok. Sinirden Senior Project alıp tez için çalışmalara başlicam heralde sdfg. Akşam 6'ya kadar vaktim var biri mail atar diye umuyorum. Çıldırıcam resmen bütün günüm hocaların keyfini beklemekle geçicek.
Sosyal ağlarda paylaş

Lütfen Bana Sevgilimi Unuttur diye bi yazı okudum şimdi, hipnoterapist bir bayan tarafından yazılmış. Bebeklik arkadaşımın teyzesi diye bi bakayım dedim yazıya. Bir hastasıyla ilgili örnek vermiş, inanamadım. Okuyunca bu benim hayatım lan dedim sdfg. Çok hoşuma gitti yazı, şimdi daha bilinçliyim sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 günde olsa herşeylerden uzaklaşmaya ihtiyacım var günlük.. Telefonumu fln kapatıcam kimseler aramasın, sormasın çok bişi istemiom be yaf. 2-3 güncük hiç bişi düşünmeyim yeter. Gidip garip karelerin fotorafını çekeyim. Yol kenarında çay içiyim hatta böyle köy kahveleri fln olur ya, oraya gideyim yaşlı amcalar hikayeler anlatsın bana. 'Ben senin yaşındayken..' die başlasın devam etsin.. Dinlerken dalıp dalıp gidiim başka yerlere :O ne güsel olurdu dimi günlük :)

Bana huzur, Hakoya prenses,Buna japonca derslerinde kolaylık O_o. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...