Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük,

benden hoşlanan kızın en yakın arkadaşıyla çıkmaya başladım. gerçi ben onun en yakın arkadaşı da olduğunu bilmiyodum. mesaj attı az önce "facebooktaki durumun bana şaka yada başka bişi olduğunu söyle lütfen" diye. ne diceğimi bilmiyorum. kilitlendim resmen.

=/
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

@Dworgian: gerçekten seviyor olsan karları aşar yine giderdin bence...

@wastyrx: güzel değil mi ama? onu söyle.. mis gibi derli toplu.. her eve lazım aslında..

(wall of text için sorry şimdiden)

istersen saçma sapan yorum yapmayalım bilmeden.

1) 31 yaşındayım. para bulsam evlenmeyi düşünüyorum. 2 yıldır birlikteyiz ve senn aklının alamayacağı kadar seviyorum.

2) h.sonu görüşmeyelim sen hastasın evinde kal buralara kadar sürünme dedi mantıken h.başı görüşücektik 2 yıldır görüşmediğimiz tek haftasonu bu oldu. ama hafta arası kar yağdıgından, ve malesef aynı masada çalıştığım arkadaşım sevgilimle aynı semtte oturduğundan müdüriyetim "2nizde aynı semte gitmeyin biriniz gelemezse diğeriniz gelir yollar nolur belli değil" dediler ve şu kar havası bitene kadar benim o semte gitmeme engel çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istersen saçma sapan yorum yapmayalım bilmeden.

sakin ol adamım..

ama senin espri kesende ufak bi yırtık tespit etik selpakla tıkarsan geçer ama.. koca bi selpak alıp tıkıyorsun işte..

Yerini tarif ediyorum.. çenenin üstü ile burnun altında kalan delik.. tıkayıver.. daha iyi hissedeceksin.. şey en azından dünya daha iyi hissedecektir.

her şeyi ciddiye almayın bu kadar.

bence yine de çok sevsen müdüriyeti deler giderdin.. tarihte örnekleri var..
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

boylör sakin.
insanların yazdıklarıyla ilgili yorumlarımızı minimum seviyede tutalım
yapılan yorumlara aşırı tepkiler vermeyelim
barış ve sukünet içersinde yuvarlanıp gidelim derim ben

sevgiyle kalın,
sayeros

italic kısımlar bold kısımlardan kaynaklı olur genelde

rispekt
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir