Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

hastane önünde incir agacı aman vayy aacı doktor bulamadı annaneme ilacı anam vayy acı 2 gundur hastanede kalmaktayım günlük annanemın bagırsaklarıyla ilgili bi sorunu var dun sabah ameliayata giricekti fakat giremedi onu düşünmekteyim ve şifa dilemekteyım allahtan durumu iyiye dogru gıdıyormus ameliyat olma olasılıgı artıyor hayırlısı olsun günlük dua et
Sosyal ağlarda paylaş

abi evet notu yemişim nası bi ağız varsa.. çiğnemeden yutmuşum.
5 ay onceki muhabbet dun aksam msnde konusurken açıldı öle oldu. 5 aydır italyada ama şuan bi ilişkisi yok, 1 ay sonra gelicek. 1 aylık bişeyede başlamaz ztn bundan sonra. (not: kız çirkin degil)

Aslında bi taraftanda sallıyoda olabilir nası yerim abi kağıdı farketmeden, yiyemem ya o kadarda guzel degildi kurabiyeler :P
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Hayır kendime bile yalan söylüyorum o konuda keşke suratıma vurmasaydın. Babaannem yaptı ben haşladım asdasgf ama sosunu ben yaptım o güzelleştirdi asıl zaten. Ama mantı açabiliyorum hakkaten, o olmaz mı?

olsun. mantı da zordur. iyiymis. aferim. sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

aaa günlük bugun çok acayip güçlüyüm. demirleri istemeden kırıyorum. valla. dur bak anlatayim.

tırnak makasını bugun keserken bildigin ortadan ikiye kırdım. nasıl oldu bilmiyorum ama direk ortadan "yırttım".

sonra semsiyeyi de nasıl becerdiysem demirini kırmısım ortadan gene. hani ruzgardan yamulma, cıkma gibi degil. direk kırmısım.

gorsen zayıf da bir adamım. hulk gibiymişim meğersem
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...