Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

gunnuuk
sevgilim aradi =)
hemi de sabahin korunde aramis garibim, uyku sersemi ne konustum hatirlamiyorum ne salak bi andi halbusi. :D

su sinavlar bitsin, vodka tekila sarap her bisiyin icinde yuzucem gunluk
kafam hic normal olmicak hep sarros olcam
boyle dibine kadar iccem!

simdi bengus geldi, onlan proje yapicaz
sora sinavimiz var
yine sular kesildi
hay ben +%&%&%+ç.
Sosyal ağlarda paylaş

Günnük öldüm yorgunluktan daha yeni girebildim eve :( Öğlen çıktım işlerimi hallettim sonra cepaya gittim bizim ibibiklilerle buluştum. Ordan atladık taksiye aştiye gittik. Baya baya bi bekledik otobis gelicek diye, gel görki aştide karşılayalım diip milleti çağıran arkadaş kör topal getirmiş bizi. Krou ne, ne zaman geliceğini biliodu, ne de hangi firmayla geliceğini.. Her zamanki gibim el attım olaya hallettim(sanki hergün kriz yaşıoruzda ben hallediyorum onları :P ) Gittim sordum soruşturdum. Buldum nereye geliceğini ama otobis geç geldi kasap sıfatlı bi şöförü varmış zate. Neyse evine geçtik bizim ufaklığın, yedik içtik oh mis die. Hüloşcuğum döktürmüş gene yemeklerde :) Oturduk sohbet ettik çay içtik, tipitipler sigara içtiler. Sonra kalktık çocuk yoldan geldi die şansıma abim aradı eve gidiceksen ben şuan ev yolundayım senide aliim didi. Şimdi evdeyim sol ayağım dizimden, sol lobuma kadar sızlıyor ama ühühüh :'(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...