Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

son 2 gün logic finali için, hala bişi bilmiom :( zaten hiç ödev yapmamışım, ödevlerinde ağırlığı %20 imiş. direk 80 üzerinden başliyacaz yarışa. hindistan üniversitesi'nin ders anlatımları var youtube'de bari onları dinleyeyim.

birde burdan logic and computer design fundementals kitaplarına sesleniyorum, allah ikinizin binbir belasını versin! lan ders kitabı lan bu, salağa anlatır gibi anlatacaksın, yemin ederim oturmuşlar nasıl kitap yazalım da millet anlamasın diye kasmışlar resmen gerizekalılar
Sosyal ağlarda paylaş

idiot,

aslinda 2 haftada 700 küsür sayfa okudum, hala 10 kitap bitirmem gerekiyo 20 subata kadar.
vaktim de var ama calismayinca vicdanim sizliyo artik.

en iyisi ben yarin direksiyon dersinden sonra kütüphaneye depar atiyim.
evet evet aklima yatti bu fikir.
simdi sabahlayip, sabah ki islerimi de halletsem güzel olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

oda arkadaşım da geldi o nası bi horlamaysa sonik bomba mk. gırtlak var adamda duyan allah uyarı gönderdi zanneder

düzen düzen düzen. hani herşey süper gidiyo gibi ama
bi ders daha bırakıp biyerde çalışmaya başlıyıp gezmeye karar veresim var artık europe ftw. Couch surfing ve traveller moduna girip derslere motive olup bi gazla ikinci semesterda harikalar mı yaratsam napsam. iyice bok olur böyle de

hippi style.. ama hayatımız tamamen para için kuruldu
materyalizm hedesine kafam girsin. eğitim hayatı bitince ömür bitiyo resmen
ara form olduğumuz için bu kadar işkence çekiyo herkes de farkında değiliz, evrimi tamamlanmamış salak salak tipleriz doğuyoruz rastgele bi ülkede başlıyoruz ölene kadar savaşmaya

kızım oğlum olursa hippi yetiştiricem, gezsin tozsun veletler
yeter

ders vermeme kararı almak ne zormuş
sıradan bi hayat istemiyorum LAN

INTO THE WILD
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...