Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

bugün cumartesi.
akşama buluşacağım ve çok ümitli olduğum süper bi kız arkadaşım otobüs bileti bulamadığı için dün akşam değil bu akşam gelecek tatilden, dolayısıyla yapacak hiç bir şeyim yok şu an.
bütün hafta bu anı beklemiştim lan. neyse.
olmadı anam babam kardeşim dedem halam eniştem yemeğe çıkıyorlarmış onlarla gideyim.
akşama kadar da evde tek başıma club ortamı yaratayım bari.
kib.
Sosyal ağlarda paylaş

Essentuki

Havalar sıcak malumunuz. Git gel, marketten eve içecek vs. taşıyıp duruyoruz. Kola da içen yok evde, e haliyle her seferinde farklı bişiler bakınıyoruz. Gürcü gazozları ve gazlı suları lüpletiyoruz bolbol. Derken bugün kardeşim alıyor yeşil bi şişe, sprite, sevenup benzeri bi şişe.

Buzdolabından aldığım gibi doldurdum bardaklara, lıkır lıkır içmemle püskürtmem bir oldu! Buz gibi, bol gazlı bi TUZLU su! Öyle böyle tuzlu değil. deniz suyu kıvamında. neyse işte ben rusça sadece harfleri okuyabildiğim için apartmandan birilerine sorduk ne olduğunu.. essentuki'nin #4 ve #17 numaralı suları çok şifalıymış.bu 17 numaralı kaynağın suyuymuş. Çok şifalı diye bi bardak almak istediler, onu da verdik tabi.. İçemediğimiz için yarısını heba ettiğimiz şişenin daha sonra peşine düşüp bi kaç şişe daha almamız ise işin diğer komik tarafı idi..
#4 numarayı da aldık, onun tadı da çamaşır suyu gibi.. yazıyı yazdığımız dakikalarda hayattayım ve tadı hâlâ ağzımdan silinmiş değil...

essentuki'nin berbat tatlı, tuzlu sağlık suları..

bir de bana gülmüşlerdi "sağlıksız ne varsa tadı kötüdür! muz hariç hiçbir sağlıklı şeyin tadı güzel değildir" dediğimde..

ha bi de ne lan bu essentuki diyenler için:http://en.wikipedia.org/wiki/Yessentuki
hakikaten şifalı mı? http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entrez?db=pubmed&cmd=Search&Term=essentuki%20mineral%20water&itool=QuerySuggestion

son zamanlarda çok taktım bu "hakikaten" lafına..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok bitkinim
özet geçiyorum; dedem aydında hastaneye yattı 3 gün önce. küçük teyzem yanındaydı, dün akşam aradı ağzından köpükler geldi beni odadan çıkardılar hemen gelin diye. akşam 11de yola çıktık 4te aydındaydık. dedemi yoğun bakıma alıp teyzemi eve göndermişler yapılcak bişey yok diye. sabah hastaneye gittik uyumadan. biraz durduk sonra yola çıktık geldik babamla antalyaya. ayrıca raporunu okuduk, 2 kere çakıldı falan yazıyo. yaşamak mı işkence mi anlamıyorum. adam titreyip duruyo yatakta. hayırlısı neyse o olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

8 aylık sevgilimden ayrıldım. 2-3 güne barıştık barıştık, yoksa tamamen kopacaz bundan eminim günlük. ama okadar salak bişey yüzünden ayrıldık ki.. kendi saçma sapan hareketleri yüzünden ayrılalım dedi ben de madem öyle istiyosun öyle olsun dedim. sonra benden "yapma, etme" dememi beklediğini söyledi. ben de hatayı yapan sendin, ayrılmak isteyen de sen oldun, ne diyebilirim ki dedim. bi adım atsamıydım çok mu sert oldu, direk kestirip attım hiç umrumda deilmiş gibi :S

hayırlısı olsun off p.tesi salı finallerim war bu kafayla nasıl çalışacam ben günlük :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...