Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

@^ :D tribini yidigim.

of yarindan itibaren saglikli yasamaya baslamam lazim.
mesela tatlandiriciyi birakarak basliyim.
sigarayi azalttim, iyi o böle.
onun disinda direksiyon dersim var, teoriyi de yine 18ine erteledim hua. neese 2 haftadir araba kullanmadigim icin heycan var simdi accik.

netim cük gibi, cok yavas cekiyo halbuki battle star galactica'ya baslicak bir gaz sözkonusuydu.
soundtrackine bittim.

simdi derse devam.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Ay aşşağıdaki daireye yeni gelin gelmiş, kadın bütün evi değiştirtiyo. Mermerleri kırıyolar şu an sesi geliyo hep. Uyutmadılar da sabah sabah. Ders de çalışamam bu şekilde ben ya.
Çok sinirlendim.

akşam akşam canımızı çektirirsen böle olur işte hıh! şaka bi yana en kıl olduğum şey ya küt küt çotanak fln bide gelip yalandan özür bile dilemezler kusura bakmayın sizide rahatsız ediyoruz diyerekten -.-
Sosyal ağlarda paylaş

Efeet yakında ölecem günlük uykusuzluktan, herkezler şu ilacı al bu ilacı al diyip duruyorlar. Bende onlar dedikçe daha bi sinir yapıp, daha bi inat yapıyorum uyumak için ilaç milaç almam die :O
onun dışında babam dün akşam ve bu sabah itibariyle oldukça iyi günnük benimde moralim düzeldi baya baya haliyle bide uyuyabilsem tam süfer olucak ^^ Sooracığıma bissürü rapor yazıorum günnük, çalışmak zor iş başında bu kadar dert varken odaklanamıosun die kendimi kandırıorum. (çokta yalan sayılmaz aslında) şimdilik bu kadar.. Öbdüm günnük ^^
Sosyal ağlarda paylaş

günlük vana çıktı tayinim
çölde kutup ayısı durumu söz konusu
ama konuştum annemlerle
'kızımızı yolda bulmadık' dediler
çok duygulandım günlük. Ankarada kalacağıma bu kadar sevinebileceğimi tahmin etmiyordum
hayat kaldığı yerden devam ediyor =))
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

günlük vana çıktı tayinim
çölde kutup ayısı durumu söz konusu
ama konuştum annemlerle
'kızımızı yolda bulmadık' dediler
çok duygulandım günlük. Ankarada kalacağıma bu kadar sevinebileceğimi tahmin etmiyordum
hayat kaldığı yerden devam ediyor =))

İstifa mı ediceksin şimdi? Sen dişçiydin dimi? Doktorlar gibi zorunlu muydu sizdede hizmet?

edik:sanki dişçi doktor olmuo gibi düşünmüşüm ahahaha hoş tıp okumuosunuz ama sizde doktorsunuz sonuçta dime :P
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

napae said:

Ay aşşağıdaki daireye yeni gelin gelmiş, kadın bütün evi değiştirtiyo. Mermerleri kırıyolar şu an sesi geliyo hep. Uyutmadılar da sabah sabah. Ders de çalışamam bu şekilde ben ya.
Çok sinirlendim.

:)

Aşşağıdaki daireden üst kata o tür ses gelmez ama.
:)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...