Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

ıspanaklı börek falan yapıyorum noluyor bana ya.
ablam hastalandığından beri,içimdeki anne çılgına koşuyor.elimde portakal dilimleri falan geziyorum evin içinde.haspam bi de garip gurip seyler istiyor.dün uyku tutmuyor bak diye kestane yaptırdı mesela.
bir an önce iyileşmezse,bu işin sonu mantı açmaya gidecek gibin.elveda muhendislik,hoşgeldin ev hanımlığı sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk, artik bilgisayarim var, netim gecici olarak dandik bisi olsa da var (port acilana kadar 3g :() o yuzden rahatim. 1 aydir ev tasiyorum cunku belediye tasinmaya karar verdigimiz gun evin onunu kazip anca ufak ufak tasinmamiza neden olduydu.

Kanepeyi tek basima delikanli gibi tasirken bilegimi fena dondurdum yanniz, gevurun asil bir turkten yedigi tokat kadar fena yaniyor ayagim :(
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yıkıldım lan resmen moral olarak çöktüm final öncesi.

bugün akşam 6 gibi evden çıktım arkadaşlarla yemek yedik falan sonra yol üstünde ziraat bankasını gördüm öğrenimi çekmek için yöneldim. şifremi girdim birde ne göreyim 00.00tl yazıyor. okul değişikliğini bildirmedğim için öğrenim kesilmiş ve 1-2 ay alamazmışım. 200 lira ilaç gibi gelicekti kredi kartı borcuna ama yalan oldu.

of of kendimi içkiye vurdum moralsizim görüsürüz sonra......
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...