Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

hani değişimden korkan bi de inat eden tipler var ya.. gıcıklar arkadaşım..

bu dayatma niye be..

adam gelmiş little boots dinlerken "bunlar müzik değil pink floyd var olm" falan diyor.

bre salak little boots ile pink floydun arasındaki 10benzerlik diye anket açsak sonuçlar ee ikisi de müzük yapıyorlar di mi? yüzeyselliğinden öteye geçmez.

ne bu dayatma şimdi onu çözemiyorum ki?

kaldı ki dünyada müzik mi kalmadı canım benim paso aynı şeyleri dinliyorsunuz. bıkmadınız mı? ben 3ay üstüste sadece aynı şeyi dinlememişimdir herhalde..

bu sabit adamlar, düz adamlar hayatlarında yenilikten hoşlanmayan sıkıcı canlılardır. yeni moda akımlarını sevmezler, sadece belli yemekleri severler, tutup da farklı tadlar deneyemezler. olmaz! dahası yemek konusunda tüm bir mutfak (türk, italyan mutfağının 1001 çeşit yemeği gibi) sevecek kadar vizyonları olmadığı için beğendikleri yemekler annelerinin yaptıkları (10-20çeşit. gerisi kesin yenmez şeyler olarak kabul ediliyor) ile sınırlıdır. eğlence anlayışları içmekten öteye gidemediği gibi standart kapalılıkları burada da devam etmektedir. sadece rakı ya da bira içerler. viskiydi, vodkaydı kesin tü kakadır. erkek adam rakı içmelidir.. oggkadardır..

abi eminim misyoner dışında başka bi faaliyete giremediği berbat bir cinsel hayatları da vardır bunların.

lan dünya zaten sıkıcı bunlar daha da sıkıcı hale getirmeyi seven sıkıcı insanlar. farklı bir şeyler yapın yahu! ben hayalindeki tatil bile sorulunca "abi arkadaşlarla toplanıp piknik yapıp bi güzel içsek..." diyen adam tanıyorum yahu. daha ne diyeyim "adamın hayalgücünü çıkartıp almışlar"dan başka.

nasıl bir matlık, nasıl bir zevksizlik, nasıl bir düz adamlık bu yahu.. ben sıkılıyorum yanlarındayken. boğuyorlar beni... normal hayatlarında bile düz dümdüz konuşmaları, birbirinin aynısı giysileri, tepkisizlikleri, hep aynı yazarlardan bahsetmeleri, popüler olan hiçbir şeyle ilgilenmedikleri gibi popüler olmayan şeyler hakkında da ahkam kesmeye kalkmaları, hep aynı şeyleri dinlemeleri ve hep aynı yerden aynı şeyi söylemeleri ve sıkılmadan hep aynı şeyi yemeleri ve bunca sabitliğe rağmen hâlâ nabızlarının atıyor olması beni feci öldürüyor.. yanlarında kanım bile kesinlikle yoğunlaşıyor..

değişimden uzak olan insanlara allah en kısa süre update'in kralını çekip değişimin babasını gösterir inşallah.. ben de kaçıp yine bu sabitfikirlidüzadamlar grubu ile kendimi öldürme seansıma gideyim..

taşa ayak taksan daha hareketli ve fikren hür olurdu..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Bugün herşey daha iyi gibi. Ama herkesde bir boşvermişlik var nedir anlamadım gitti. Utanmasam "amerika psikolojik bomba attı" dicem. Şunu bir kez daha anladımki insanın herşeyi olur ama huzuru yerinde olmazsa hiç biri bi b*ka yaramıyor.

sçs <3
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...