Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dokunsan ya patlarım ya ağlarım günlük. Birsürü şey üst üste gelio ama hiç bişi gelmio elimden. Bildiğin aciz kalıyorum olaylar karşısında :( Ha diceksin başkası bişi yapabilio mu ya da yapabilicek bişi var mı? Yok.. Olsa ben yaparım zaten ama teselli etmiyor günlük. Birşeyler yapabilmek istiyor insan anca içim kan ağlarkene dışarıya güçlü gözükmeye çalışıorum. Oda çok az işe yarıyor, moral veremiyorum artık ne anneme ne başkasına ve ne yapacaz bilmiyorum günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

çastiz said:

borçlar hukuku dünyanın en sıkıcı şeyi olabilir.
buraya da sınav zamanları dışında yazmadığımı farkettim. arada yazmak lazım aslında. neyse geri döneyim ben.

borçlar zevkli ya.
seni toplu iş hukuku okumaya davet edıyorum.yapma tabi sdf
sıkıcı zayıf kalır ıy.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili burus li
öyle bi hasta oldum ki, dün bütün gün ayağa kalkamadım
bi kere işemeye kalktım onda da yoyo gibi başım dönmeye başladı
evet yoyo
bugün biraz daha iyiyim, ama dün bütün gün yatmaktan sırtım ağrımış
şimdi dün öğlenden beri ilk defa bilgisayarı açmamın şerefine wow'a giricem, deyli meyli bişeyler yapıcam
Sosyal ağlarda paylaş

2saatim neyle geçti?

fotokopi almaya teeeeeeeeeeee karşıya gittim. makine bozuk servis gelicek akşama. 3-4saat sonra gelseniz dediler.. karşıdan geliyorum, tel vereyim dedim ve tel.i verdim tabi..

neyse süper sinirli halde eve geldim.. karnım da aç.. 2tantuni söyledim. çabuk gelsin diye..

kesin tansiyonum falan çıkmıştır sinirden.

2saatin boşa gitmesi budur işte...

hayır bundan sonrası zamana falan değil, lafım sana bilimadamı. evet seninle konuşuyorum beyaz önlüklü dörtgöz. bre andaval nerede uçan otomobiller? nerede teleportasyon? ginger rezilliğinden beri ne yaptınız bana bi anlatsana sen? yok efendim şimdi LHC var diye başlama o söze, ağzını burnunu kırarım, stephen hawking gibi kalırsın öle.. BANANE ULAN LHC'den!! yok efendim zöttrök parçacığı varmıymış yokmuymuş..

var arkadaşım.. biz yaptık var o parçacık. şimdi düttürük projenizi kapatın, tası tarağı toplayıp uçan otomobil, kişisel jetpack gibi işe yarıyacak buluşlar üzerinde çalışmaya başlayın.. ne bokumuza yarayacak LHC bizim yahu! onu çarpıştıramadınız zaten bre basiretsizler! yok orası bozulmuş yok burası ısınmış yok martı ekmek atmışmış..

atmayın bilimadamları atmayın! din kardeşiyiz şurada! gerçi din kardeşi de değiliz sizin çoğunuzla ya.. neyse.. ee hah buldum. önce insan olun insan! paraları LHC'ye gömüp işe yaramaz şeyler üzerinde çalışacağınıza adam gibi bişiler bulun sizi gidi küçük brüksel lahanası tarlası kafalılar siziiii..

bittiniz olm siz.. ilk gördüğüm lab elbiseli adama dalıcam bugün.

dur lan tantunim geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...