Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bugün bankadan aradılar günlük, abim ne güzel giyindi çekti lacileri gidiodu tam işe, sonradan aslında hak kazandığımız, ama spkdaki geri zekalıların aptallığı sonucu alamadığımız hazır olan belgemiz elimizde değil diye işi iptal ettiler günlük. Piyasanın nerdeyse yarı fiyatına, 2 katı fazla çalışıyoruz zaten.. Abimin moraller baya bi indi 3 aydır bi belgeyi alamadım fln diye. Kimlik bilgilerimizde bi karışıklık olmuşmuş fln filan şeytan dio yap bombanı indir spk binasının yarısını okuduğun okul, yaptığın deneyler bi işe yarasın.. Da işte orda çalışanlarda insan yazık dimi günlük :/ sonra babam yine rahatsızlandı bugün günlük gidişat hiç iyi gözükmüyor :/ düşünmeye başladım insan babasından nasıl ayrılır diye. Ayrılmaz dimi günlük :) daha sözümüz var zamanı gelmedi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

çok eğlenceli nan
http://i45.tinypic.com/r876vo.jpg

bağıran keçimsi bişi.. öndeki iki şey diş.. evet.. inanılmaz di mi? yandakiler de kıl tüy bişi işte..

konusu: kız arkadaşı tarafından sepetlenen keçi isyan ediyor.. sonra arabesk dinliyor. böle bişi.

biz isyanın bağırma kısmını yakalamışız..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün hayatımdaki en ilginç günlerden biriydi.
sabah terfi gibi bişey aldım %10 zam ama haftasonları 4 er saat daha çalışcam.
akşamüstü babamla buluşdum yapmak istediklerimi planlarımı anlattım "işte hayat bu ayakların yere bassın artık" dedi tersledi bi sürü
hoşlandığım kıza bulaşalım dedim konuşup derdimi anlatacaktım bu hafta olmaz demişti face de resimlerini gördüm lavuğun biriyle buluşmuş
okulda içmedim askerde başlamadım ama bugün ilk paketimi aldım sigara içiyorum şimdi pc başında 25 yaşında sigara başladım
ama en kötüsü bunları paylaşacak kimse yok bende sana yazıyorum günlük. moralim çok bozuk be günlük yarında mesai var off bi de yeni yıl gelio
Sosyal ağlarda paylaş

Skoko said:

Günlük bugün hayatımdaki en ilginç günlerden biriydi.
sabah terfi gibi bişey aldım %10 zam ama haftasonları 4 er saat daha çalışcam.
akşamüstü babamla buluşdum yapmak istediklerimi planlarımı anlattım "işte hayat bu ayakların yere bassın artık" dedi tersledi bi sürü
hoşlandığım kıza bulaşalım dedim konuşup derdimi anlatacaktım bu hafta olmaz demişti face de resimlerini gördüm lavuğun biriyle buluşmuş
okulda içmedim askerde başlamadım ama bugün ilk paketimi aldım sigara içiyorum şimdi pc başında 25 yaşında sigara başladım
ama en kötüsü bunları paylaşacak kimse yok bende sana yazıyorum günlük. moralim çok bozuk be günlük yarında mesai var off bi de yeni yıl gelio

Senin durumun da çok fenaymış ya :(
Moralini daha beter bozdum sanırım ama...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...