Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

napae said:

Dartanian said:

O değilde 2 gün önce şirin sevgilim gibi şeyler hatırlıyorum ne çabuk değişti...

Neyse saygılar =)

Ağır dengesiz olduğumu şimdiye kadar anlaman lazımdı. Ona bakarsan bi kaç ay önce patiye geri dönmicem de demiştim. (:
Ama şirindi yine de canım benim.

Valla pek bilmiyorum seni.Ben senin forumu bıraktığını çook sonra farkettim gerçi hala pek yazmıyosun geliyon günlüğe yazıyon gidiyon asddf
Sosyal ağlarda paylaş

selam gunluk
hastayim da degil iyiyim de degil boyle bi cemcuk bi durumdayim.
kirginligim var, basim falan agriyo, bi yandan da ders calismam lazim ama hiç havamda degilim.
bi yandan proje yapmam lazim, bitirme projem, of aman of.

doujuumu ozledim gunluk.
sevgili neden askere gider ki?
panik donemini geride biraktim da, cok bunaliyorum pfft. =(
hadi tatile gidelim
dou da gelsin
fit fit guneslenelim, sicacik kumlarda bikini show yapalim.
Sosyal ağlarda paylaş

bab işler karışık.. bir arkadaş feci sıkıntıya soktu beni.. dedi ki işte "böyleken böyle, bizim ince espri olarak yazdığımız şeylerin çoğu yeni yasada hakarete girebiliyormuş" oturduk baktık internete. bi nette "hakaret internet dava" diye aratın. nelerin hakarete girdiğini (nelerin hakaret sayıldığına şaşıracaksınız) bir görün.. bayağı çok şey var işte. gelgelelim millet bunları bilmiyor sanırım. ya da tam anlamamış durumu.

şöle ki para cezası, hapis falan var işin ucunda. ciddi yani durum.

bir de durumu bilip bilmemeniz önemli değil, bi forumda avukat elemanlar "suç işlediyseniz ona göre değerlendirili tabii" demişler. "benim haberim yoktu bundan..." yırtmıyor sizi, kurtarmıyor.

neyse efenim, az önce bi blog linki vermişler, ona baktım. yazılanlar hayda hayda hakarete girer. hani fazla da uğraşmazsınız... cachelenen datayı silmek ise delil karartmaya girer diye kararlar alınmış. yani sc aldınız, o sırada eleman sildi falan. bi yerde cache'de var.. arkadaş daha beter batmış oluyormuş.. kısaca haydi geçmiş olsun durumu söz konusu. ip'yi tutmadım ben o da yok! min 6ay tutma zorunluluğu var.. bi kaç davada "ben yazmadım ama, birisi girmiş yazmış" olayına "beni alakadar etmez arkadaş sahip olsaydın netine" tadında kararlar verilmiş.

hakaret sövme ayrımı da var mesela.. o da başka bi boyut.

özetle dikkat etmek gerek.

siyasetin yasaklanması çok önce alınması gereken bir kararmış meğer. yasalardan habersiz kimbilir kimler neler yazmış, allah bilir biz moderasyonda kaç tanesini gözden kaçırmışız, ya da hiç görmemişizdir..

ne diyelim, kurallar toplumların iyiliği içindir. uymak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bi tane yobaz,kara cahil,kendini müslüman zanneden,arap sevdalıların oldugu bir forum buldum,herkezi gayet güzel bir uslupla bilgilendirip,hafiften de ayar veriyorumdumkiii en sonunda mod un teki bana sovup,accountumu blockladi srfiz :D.
Hatta son mesajımı editleyip,kendi yazdıgı küfür duruyor,böyle terbiyesiz,küfürbaz münafıkları aramızda görmek istemiyoruz diye mesaj yazmış,cok eglenceli ya,ip ban atmadıysa bidaha üye olcam şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...