Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

"peder zickler" said:

Ulan günlük , sırf hoşlandığım için peşinden siyasi yapılanmaya girdiğim , mitinglere katıldığım 1 hafta yediğimiz içtiğimizin ayrı gitmediği kız bugün bana erkekarkadaşıyla beraber kaldığını söyledi napcaz ?

karsi orgutlenmeye gec, o yiyip ictiklerinizi de bi kutuya birakip geri iade et.
Sosyal ağlarda paylaş

balık eti güzeldir..

en azından kadın üstünde.

her neyse, lam earthquake research inst. tokyo'ya bakıyordum. iki üç bişi indrip okuyacam falan.. yanda link.. about new influenza. lam ne alaka dedim. baktım. işte bilgilendirme şeysi falan..

ama elemanlar hiç domuz kısmına girmeden novel influenza A demiş geçmişler.

afferin lan çekikler diye sevdim uzakdoğulu cüceleri.. sonra kasmadan işime devam ettim.

bok gibi bir gün daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Laraken said:

barbun yapıyorum şu an çıtır çıtır. yanında da bir duble içtim miydi benden mutlusu yok. kıskan günlük, kıskan mehehe

en sevdiğim balık lan. mısırlı mantarlı yaparım onu çakma benmari usulü. gece gece içim geçti. ağzını kırayım laraken

ahuahah hala var buzdolabında yapsam mı yine yahu. du bakim rakı kalmış mı lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

Vingthor said:

Laraken said:

barbun yapıyorum şu an çıtır çıtır. yanında da bir duble içtim miydi benden mutlusu yok. kıskan günlük, kıskan mehehe

en sevdiğim balık lan. mısırlı mantarlı yaparım onu çakma benmari usulü. gece gece içim geçti. ağzını kırayım laraken

ahuahah hala var buzdolabında yapsam mı yine yahu. du bakim rakı kalmış mı lan.

böle zevki olan adam güzel adamdır diyerek olurda ankaraya gelirsem rakıyla uğrarım laraken. (madem barbunun var)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...