Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

bugün kardeşimle sinemaya gittik ve kendisi birdaha benimle çıktığında kesin olarak üzerinde "ablamdır" yazılı tişört giyeceğini söyledi.(sanırım kısmetini kapatıyorum sdfg)

ayrıca metroda osmanbeyi "pozisyonbir" olarak anladı.

ayrıca hiçbir kıza aşık olmicakmış çünkü birine aşık olupta peşinden dükkan dükkan gezemezmiş.(anlayışa bak ahah)

baya güldüm bunlara ben bugün canlı yaşayaraktan.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bugun bolca isveç köftesi yedim. bi porsiyon yedim onunla yetinmeyip kardeşin köfteleride yedim. onla yetindim mi? tabi ki hayır çıkışta 1 porsiyon daha yedim>:D<

hazır köfte yemeye gitmişken birde kendime çalışma masası aldım, eski masam ortadan cortlamıştı çünkü.

edit: seni öpmeyi unutmuşum. öpüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim yardımcı kadın arkadaşıma aldığım hediyeyi çöpe atmış bugün. Kükredim resmen. Kıza da anlattım sana bunu bunu aldım diye. Süprizi kalmadı ama olsun. Kadın çöpe atmış, çöpü kapının önüne koymuş, sonra da kapının önünden alıp götürmüşler.

Neyse sonuç olarak gitti ana çöpü karıştırdı ve buldu. Neyse ki sadece torba çöplerinin içindeymiş. Öyle süt, muz vs. gibi şeylerin içine karışmamış sdgh

Ondan sonracığıma, okula gittim bugün. 2 hafta gitmeyince garipsedim tabi. Grup arkadaşımla kapıştım. Projenin ona düşen kısmını yapmamış dangalak. Cuma'ya kadar süre verdim. Yapmazsa gruptan çıkarıyorum kızı. Çok forceluyum kahretsin. Grupta sözü geçen tek insanım. Mükemmelim üstelik.

Şimdi de migrosa gidicem. Buzdolabında hiç bişey yok. Bye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...