Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dünyaları yemek istiyorum şu an o kadar iştahlıyım. Antibiyotik üstüne Benical üstüne öksürük şrubu, multivitamin, Strepsils ve familyasını yalayıp yuttum. Herhalde bir yarım saate yattahara, nitekim yürürken yine bir sola çekme söz konusu sdf.

Bu bir haftalık kaçamak çok iyi geldi de artık hakkaten ders çalışmam lazım eşşek gibi OF.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk,

1 sene oldu sanırım buradan yavru kedi arayan bir arkadasa yardimci olmak amaciyla istanbulda kedisi dogum yapan bir arkadasımdan cok iyi bakılacagına dair kefil olarak bir yavru aldık ucretsiz olarak.

bu pati uyesinin kediye baya iyi bakacagından suphem yoktu acıkcası, zira kendiside gereken seyleri bana soylemis ve garanti vermisti.

gecenlerde kedinin akıbetini sordugumda kactıgını cok uzuldugunu umarım iyi oldugunu soylemisti, bende kısmet dedim olabilir. işallah iyidir dedim icimden.

herneyse 2 gun once bu arkadasın kediyi,baya bi zaman once ev arkadasları rahatsız oldugu icin goturup odtu ormanında sokaga attıgını ogrendim.

sahiplendirilmek icin ugrasılmamıs bile, haberimiz bile olmadi. kedileri hic sevmememe ragmen baya uzuldum ve kızdım.

simdi bu arkadasın durmadan patiye koydugu kendisi ve kedili fotolari gorunce MIDEM BULANIYOR.

oyle işte gunluk.
Sosyal ağlarda paylaş

vee günlük

Günlük bugün garip bi gündü o meşhur eski sevgilimle aynı ortamdaydık.:D iyi bi gün geçti..

Ordan döndüm kskya takıldık bizde arkadaşla evde kuçu kuçuyla oynadım..

Ayrıca günlük adam gibi biri giriyo sanırım hayatıma.Hayırlısı neyse o olsun.Hem de okuldan çoğu zaman yanımda olabilcek biri...

Yarın sınav yok ama salı muhasebe var napıcağımı inan bilmiyorum.

Ayrıca çok sevdiğim bi arkadaşım tamamen normale döndü.Mutluyum.Özledim ama bi ara arıcam onu =) <3 sevioring..(forumdan)

Karşıyaka 3-0 yenmiş bakalım bu da güzel bi haber olarak eklendi..

Bu foruma attığım 5000.mesaj hayırlısıyla o kadar boş vakit yaratmışım ki evin içindeyken 1 yıl dolmadan 5bin dolmuşum toplamda 10bine yakın mesajım var garbıçla birlikte falan.Sevdiydim buraları..

Neyse günlük güzel bi günün daha sonuna geldik güzel bi yarın olması dileğiyle.Yeni telefonumla birlikte =)

İyi geceler kal sağlıcakla..
Sosyal ağlarda paylaş

oha lan çok hareketli bir pazar geçirdim.

sabah hidiv kasrına gittik. mis gibi yedik, yürüdük falan.

sonra kanlıca'ya indik, okkalı bir türk kahvesi.

ondan sonra moda'ya gittik, nargile + jenga. jenga eğlenceli geçti ehe..

sonra başka bi arkadaş geldi beni aldı, addressistanbul'a gittik, kokteyl falan. akrobasi şov ve bedava içkiye +rep verdim. hatunlar da güzeldi, terazilerine abandık ve saygılarımızı belirterek ortamı terkettik.

neyse sonra yine arkadaşlar geldi, istiklal'e gittik. ben bedava shotlarla zaten bayağı bir uçmuşken, uzun zamandır gitmediğim nevizade'de biraları da yuvarladım. bu arada bir arkadaşın yanına gittik, arkadaş mojo'dan çok tatlı bir hostes yapmış cumartesi günü. onunlaydı ki bu olay, mojo'nun gerçekten bir KAYNAK olduğunu tekrardan ispatlar nitelikteydi.. "ulan ayıp değil mi, ben askere gidecem 3 hafta sonra" diye sesli sesli ağladım orda. evet lan, moralim bozuluyo son zamanlarda böyle şeylere, "siz takılın tabi ben sap sap askere gidiyim".

ondan sonra ordan da ayrıldık, gecenin ilerleyen saatlerinde addressistanbul'a gittiğim arkadaşla salacak'ta oturduk, nargile içtik. bu demek oluyordu ki "racta bu dünyaya sap geldin, sap gideceksin".

eve dönüşte yatağıma yatarken, bu argümanı yırtmak için, sevdiceğe bir mesaj attım. "nayır ulennnn, yıkılmadım" gibisinden, son yakarışlardı bunlar.. oysa bu son çırpınışlar bile 3 hafta sonra 3424234 sapın ortasında alık alık etrafa bakıp, ortada ne olup bittiğini anlamaya çalışacağım gerçeğini değiştirmiyordu.. ben ise kendimi avutuyordum.

lanet olsun adamım!
Sosyal ağlarda paylaş

Allah senin belani vermesin. Pazar günü Billy Talent konserine gidilir mi? hadi gittin Sabah 5 kadar ayik kalinir mi. Hadi ayik kaldin sabah 6'da yataga girilir mi. Hadi girdin peki sabah 7:45 de kalkilip ise gidilir mi. Ulan insan evladi bunu kendi vücuduna yapar mi be allahsiz. cok hirpaliyorum bu vücudu.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük, dün akşam sekiz lokma üstüne koca bir tabak kıymalı yoğurtlu sarımsaklı makarnayı da abandıktan iki saat sonra uyumak için yatağa uzanınca midem bana okkalı bi küfür salladı, ben de kalkıp soda içtim, soda içerken de bizimkilerle wipeout izledik, izlerken "acaba ben buna katılsam içim çömelir kıçım düşer mi" diye düşündüm. sonra 11'de uyuyup sabah 7'ye kadar fıstık gibi bi uyku çektim, bi de keşke babamın şömineyi deneme sevdası yüzünden odam dahil tüm eve sinmiş olan yanmış odun kokusu olmasaydı, eğlenceliydi ama
şimdi de aslanlar gibi wow oynuyorum, özlemişim ya kaç haftadır yok borderlands yok dragon age, köklerime döndüm şerefsizim
işte bu kadar günlük, sni çk svyrm
Sosyal ağlarda paylaş

güne felaket başladım, doğalgaz borularında arıza var kaç gündür, donarak uyandım bu sefer. hasta bi şekilde okula gittim bi de, erasmus sınav belgesini onaylatmayı unutmuşum geçen hafta saf gibi. 2 dakika için karşıya geçtim, hoş olmadı. şimdi de valiz toplama işini hallettim, antalyaya gitmeme az kaldı. umarım thy sefer falan iptal etmez yine, hastayım zaten bi de havaalanında durmak zorunda kalmıyım o şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...