Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

günaydın günlük
neler yapmaktasın ? olum ben erkenden kalktım çünkü sevdiceğin kardeşi mesaj attı ki aynen şöyle yazıyor
'' enişte, ablam sabah kahvaltıya gelcek sana ama sakın benden duyduğunu söyleme aramızda kalsın sen erkenden uyan evi topla ''

ahah ne kadar şanslıyım dimi lan ? olum çok dağınık biri değilim ama kadın milleti işte bık bık yani. neyse ben de hiç bilmiyormuş gibi çay suyu filan koydum kaynıyor. ben tanırım abi şimdi simit sarayına filan uğrar ne kadar simit varsa alır gelir. ben de kahvaltılık ne varsa yığdım masaya. hani hiç bilmiyormuş gibi aaaaa ben de tam kahvaltıya oturuyordum olayları yaşıcaz ahaha
neyse günlük yatağı ve odayı toplamalı. günün gelişmelerini yazarım daha sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günlük;
çok garip bigün bugün.
yeni yeri sevmedim sevemedim.
güneş görmüyo bi kere burası insanın içi kararıyo.
zaten uykum var daha çok uykumu getirdi.

14-15 senelik en yakın arkadaşımı abimden kıskanan salak bi sevgilisi var abimin.
bizim eve geldiğinde abim konuşmıcakmış onunla selam verip odasına geçicekmiş.
yok ben böyle kızların akıl sağlığını çok merak ediyorum. gerizekalı.

ve ve evet bomba olan eski ilişkisini kıskanması.
1 yıl önce bitmiş bi ilişkiyi kıskanıp kızın facebook'una bakıyomuş hergün.
tesadüf abimle aynı videoyu paylaşmışlar diye yırtınıyodu dün gece hey allam.

dün biraz konuşalım dedim de yok imkansız. ben bunaldım konuşurken.
bana, sen çok modern düşünüyosun böyle davranırsan kaybedersin dedi.
valla akıl sağlığımı kaybetceğime karşımdaki kişiyi kaybediyim.
ıyy salak ya sinir etti sabah sabah.
bıktım resmen ikisinden de.

kıskanç hayatı zindan eden dırdırcı kızlardan nefret ediyorum.

gerçi bu mesajımda sanki erkek tarafıyım gibi olmuş ama neyse. nefret ediyorum nefret.
Sosyal ağlarda paylaş

is yerindeki bütün izinler gecici bir süreligne kaldirildi. Dünyaca ünlü bir firmayla ortakliga girdik. Arkadas gelecek ziyaretime bir hafta simdi evde bön bön oturacak zavalli. Bu yüzden ayni büroda karsimda oturan yahudiyle kavga ettim öküz gibi birbirize bagirdik. Hic kimse izin alamiyor ortam acayip gerildi 3-5 gün böyle gider sanirim yada ben bu moruga kafa göz dalarim.
Sosyal ağlarda paylaş

finansbank artı kargo beni şaşırttı
kredi kartım gerçekten de 10 gün içinde geldi onaylandıktan sonra
telefonun çalışından anlamıştım zaten bu mutlu haberi asd

zua komşu çocuğu evin önüne attı
sonra da kıyafetlerini attı
yazık kapının önünde giyiniyo çocuk formasını sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, naber lan ?
olum ben de yeni geldim eve. sevdicek bizdeydi ben de yazdığım gibi AAAAAAAAAAAAAAAA SEN mi geldin hayatım bu ne güzel süpriz filan diye ŞOK oldum ama biliyordum geleceğini sdf. neyse işte oturduk kahvaltı yaptık sonra braz tv izledik ondan sonra ben ıhlamur kaynattım. bir güzel ıhlamur içtik lan sorma çok keyifliydi o ara dönen muhabbet. neyse işte ondan sonra çıktık dışarıya. parka gittik arabaya da kilim koymuştum sonra kilime yamuldum ben, sevdiceğin dizler de bir rahat geldi. orada uyuya kalmışım lan sdf bizimki de uyandırmaya kıyamamış. ama çok rahat uyudum lan temiz hava, sevdicek filan gayet iyi geçti. bir de bonus olarak sandviç filan yapmış bir de onları yedik karnım davul gibi şişti. ama yeniyor be. onun elinin değmesi yetiyor günlük tadına tat katıyor.. öyle işte günlük bugün güzel geçti. yarın da buluşuyoruz lan bana kalsa evine bırakmam da kaynana var. NEYSE. Okul bittikten sonra direkt askere sonrası evlilik zaten.
Başımız bağlı günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...