Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Medieval Total War Yardım Lütfen..

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar gemileri yapıyorum, gerektiğinin düşündüğüm tüm binaları dikiyorum(market falan), limanlarıda yapıyorum ama bi türlü gemilerle nasıl ticaret yapıp deli para elde edebilirim çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Veya çok iyi para elde etmenin başka bi yolu varmı? Sırf tarlalardan gelen gelirle iş yürümüyo.[signature][hline]Sungur - Scout
Necrocks - Necromancer
Olcayto - Infiltrator
Alaattin -Sorcerer
Sosyal ağlarda paylaş

sadece senin tarde binaları ve port kurmanla bitmiyor iş, her yabancı kıyıda en az bir gemin olacak, bir ticaret hattı kurmuş gibi düşün. ve bu yabancı yerlerde de port olması gerek, port yoksa ticaret yapamazsın. yabancılar kendi aralarında kapışırken birbirlerinin limanlarını yıkabilirler, bu senin gelirini düşürmüş olur mesela. ayrıca savaşta olduğun devletlerle de ticaret yapamazsın, ticaret zengini olmak istiyorsan savaşacağın sadece 1 devlet filan olmalı aynı anda. ben bizans'ken bütün avrupa savaş açmıştı mesela neredeyse, araplarla da savaştaydım, ticaretim sıfıra inmişti..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

BAKIN BİLMEDEN KONUŞMAYIN TİCARET VAR!!!!! :hrr: Mümkünse her denize falan normal gemi koy kendilğinde para kazanır am ilk önce farm +20 +40 ..... diye gidin çok para var sonra maden işi :-) :-) :-) :-) çok para var çok......

*delirir
para para para, para para para
yuppppiiiii[signature][hline]Dilimiz olmadan hayattan tad alamayız
Sosyal ağlarda paylaş

BAKIN BİLMEDEN KONUŞMAYIN TİCARET VAR!!!!! :hrr: Mümkünse her denize falan normal gemi koy kendilğinde para kazanır am ilk önce farm +20 +40 ..... diye gidin çok para var sonra maden işi :-) :-) :-) :-) çok para var çok......

*delirir*
yuppppiiiii[signature][hline]Dilimiz olmadan hayattan tad alamayız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sinank, 07 Haziran 2004 16:51 tarihinde demiş ki:

*delirir*
yuppppiiiii

valla ben bildiğimi söyledim de
öyle değilmiş
canımız sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

Haha Antioch da yılda 3k income yapmıştım ama dendiği gibi tüm Akdenizde gemiler artı yapılabilecek gherşeyi yapıp şehri dönemin en büyük şehri haline falan da getirmiştim[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...