Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UOPlayer.com

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

evvela runuo olacak ve razor çalışacak. saçma sapan connector zart zurt olmayacak.

brit mezarda en azdonla gezen 5, baps pk var koş plx diyen 7 noob olacak yukarda da kan gövdeyi götürcek.

bucsa moongate den çıkmak güven, özveri ve tecrübe isteyecek ya da hayvan gibi edit olacak ahaha.

lordum pls 1k

gm osman katanamı çaldı

ölünce sövecekler ama ooOOoOo diye çıksın. zevki çıksın. spirit speak sadece ölüleri okumaya yaran saçma sapan bir skill olmayacak healing de yapsın, necromancye bonus versin.

rengarenk olacam diye oyundaki en zaar mobları tameleyip pvp de milletin üstüne salan tamerlardan olsun. bende zostrichimle (desert ostardım) gidip hem atını döveceğim, hem kendisini döveceğim. ağlayacak böhü bineğim bound değildi bilmem kaç günde spawn oluyor diye bende itlik yapmanın garip hazzını yaşayacağım.

oyun buydu bee, ne o öyle amele gibi raid yapmaca..
ben boss moss kesmicem kardeşim. yog saron kesen 25 kişiyi instanceda ganklicem. insure etmekten aciz olanları, bankaya para atmayı unutanları lootlicam falan..
Sosyal ağlarda paylaş

üşenmedim ve baktım. varmış,
----------------
direkt
sıfat Fransızca direct

1 . Dolaysız, aracısız:
"İki devlet arasında direkt ilişki yok."- .
2 . zarf Doğru olarak, hiçbir yerde durmadan, duraksız, doğruca:
"Bu otobüs direkt İstanbul'a gider."- .
3 . zarf Doğrudan, doğrudan doğruya:
"Sınıfını direkt geçen öğrenci."- .
Sosyal ağlarda paylaş

konu maşallah her yere gitmiş :)

o forum konusunda ki olay tamamen bi faciya gerçekten ama sonuçta biz coder'iz yaparız arada öyle şeyler.

sözleşmede filan var ama sonuçta bizde farkettik saçma olduğunu iptal ettik direk.

neyse uoplayer.com a dönersek
site iyi gidiyor teşekkür ederim paticik'den baya yogun ilgi geldi.

haber gönderen çok az kişi gerçi hep biz topluyoruz haberleri :)
editör arıyorum halen ama moderatör değil editör :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...