Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UOPlayer.com

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

Mülteci said:

uo orjınal serverda turk oyuncu bakımından altın cagını yasadıgı zamanlarda bıle fazla oyuncuya sahıp degıldı. ama free serverlarda hala delı gıbı oynanıyor.ben sahsen uo dan sonra hıcbır oyundan keyıf alamadım.keske canlansa.
uo'nun altın çağında dite mmporglar neredeyse sinek avlıyordu.. 4 yıl sonra osiye girdiğimde bile server en kalabalık free serverdan kat kat kalablıktı... her free server bir dönem ortalama 100 online oyuncu barındırıyordu aynı anda (en dandikleri bile) kalitelilerde bu sayır fırlıyordu... sylveriada 300+ online adam olduğu dönemler vardır.. nebulada da sanırım 500 olmuştur
Sosyal ağlarda paylaş

mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaslar
bi kaç büyük sunucuya söyleşi için mail attım

dönenler ile burada da konu edilen
uo'nun türkiye'de ki konumu
bitiyor mu tekrar mı doğacak

gibi konuları ele alıyoruz.

ilk söyleşi 300+ oyuncusu olan bi sunucu ile yaptık.
diğer sunuculardan cevap bekliyorum.
sırası ile onlar ile de söyleşi yapıp yayınlıcaz.

uo yu bitirecek olan sunucu kalmaması olur anca. yoksa hep oynayanlar var :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
zgrw said:

everquest beni hiç sarmadı.. uo kesinlikle daha başarılı bir yapımdı.. tek eksiği daima grafik olmuştur :) oyun kurgusu olarak wow'u geçer (hikaye olarak değil de, pk olsun, criminal olsun, level sistemi yerine skill sistemi olsun)

katiliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

zgrw said:

Mülteci said:

uo orjınal serverda turk oyuncu bakımından altın cagını yasadıgı zamanlarda bıle fazla oyuncuya sahıp degıldı. ama free serverlarda hala delı gıbı oynanıyor.ben sahsen uo dan sonra hıcbır oyundan keyıf alamadım.keske canlansa.
uo'nun altın çağında dite mmporglar neredeyse sinek avlıyordu.. 4 yıl sonra osiye girdiğimde bile server en kalabalık free serverdan kat kat kalablıktı... her free server bir dönem ortalama 100 online oyuncu barındırıyordu aynı anda (en dandikleri bile) kalitelilerde bu sayır fırlıyordu... sylveriada 300+ online adam olduğu dönemler vardır.. nebulada da sanırım 500 olmuştur

avalonda 500+ rahat yakalıyorduk öğle vakti ve akşam üzerleri.

gene olsa gene oynarım ya. gene kermiti katakulliye getirir banlarım eheuha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...