Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA Avrupa Ligi 2.ön eleme turu ilk maçı : tobol - gs

PZero

Öne çıkan mesajlar

aydın dan bir cacık olmicak malesef.sabri yine deli etti beni.ulan karşında tobol var.yani bu adamlara karşı iyi işler yapamıcaksan daha ne yaparsın.dağlara taşlara orta yaptı.faulleri kontra olarak geri döndü.reykard tek umudumuzdu.sanırım yine kurtulamadık.ama ugur uçar iyileşti allahtan

maça gelince arda tek başına alırdı maçı biraz zorlasa.reykard gençleri öyle zor maçlarda kurtarıcı olarak sokup sora bitirmemek için biraz tecrube edindiriyorki lig uzun uefa var.sakatlık oacak cezalar olacak.oynamaları gerektiğinde tecrübeleri olsun.sanırım dusuncesi bu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence kötü atlatmadık maçı.Çıkan 11i değerlendirecek olursak çok yetersizdi. Sabri varsa zaten çok bişey beklememek gerek adam resmen nötrlüyor ne varsa.Erhan ı da beğenmedim çok kayboluyor defansta ve fizik gücü yetersiz.Aydın zaten yüzyılın balonu.

Emre Çolak oynamalıydı bu maçta. Herkes adamdaki yeteneği gördü rijkaard da farkında hem maç tecrübesi olmuş olurdu ve maçın gidişatını değiştirebilirdi bence.

Diğer maça turu rahat alırız baros arda oynar sabri oynamazsa sürpriz olacağını zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...