Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni 80'ledim, ne yapayim?

Baalzebub

Öne çıkan mesajlar

bende yeni 80 oldum ama ayın 28 inden sonra birdaha oynamayı planlamıyorum :) dunemaul serverındayım wg ye giriyorum lag dan adım atamıyorum yaklaşık 1 saat once ve catapult lar kapıyı delmişti ancal lag dan doalyı bir şeymi oldu ne alliance kazandı sonra millet blizz e saymaya başladı tabi herkes swtor,aion ,aoc falan diye bagırıyordu oderece :) guild e girdim herkes ulduarda cok nadir naxx yapıyorlar e dedim yatar bu iş bunlarımı beklicem pug gireyim dedim tutturmuşlar bi link achievement die sanki herkes full duzmuş ustunu basını butun raidleri tamamlamış sanki hiç yeni 80 lemiş adam yokmuş gibi link achi die bagırıp duruyorlar :) raidi kuran adama soyluyorum kardeşim bilioyurm taktikleri diye adam olmaz kural bu link achi diyor şaka gibi ya kendimi hiç wow oynuyormuş gibi degilde sanki f2p bir oyun oynuyormuş gibi hissettim !
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath sen o %4 hit chance le hangi bossa vurdun da 2.5k dps yaptın allahaşkına?
full yeşil gear,hit caple alakan yok 1k spell power ın var adamlar boostlamıs iste daha neyin pesindesin üste cıkmak icin sacmalıyosun.

nyse dedigin gibi adamın topici dagılmasın sacma sapan.
Sosyal ağlarda paylaş

okudum yazdıklarını merak etme.
örnek olarak

sleepingdeath said:

yaw zaten alsın kendi iteminden iyiyse almasın diyen yok mesela dün bi paladin vardı adamda 213 lvl neck var crit spell power falan adam gitti 213 lvl haste spli necki rolledi kazandı şimdi mantığımızı sorgulayalım

yani diyosun ki adam haste gear yapmasın main charına onun yerine senin yesil gearlı alt charını boostlasın..

ayrıca yalan söylüyosun demedim.belki biraz abartmışsındır lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...