Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her muhabbetin içinde alakalı alakasız bulunma plxxx

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

Ben de onu soracaktım klavye delikanlısı derken nedir o ? Biz onu "gessene gessene adamsan kavga hadi hadi" diyen gençlere derdikte kızlara karşı klavye delikanlısı olmak nasıl anlamadım.Kıza "kodum mu oturursun" diyip gerçekte "hayatım olur mu hiç öyle şey hihi" diyen mi ? Klavye delikanlısını siz nasıl bilirsiniz ?

Hehe bu arada kızlar işiniz zor ya bütün o ö.m ler falan.Size acıyorum :p.
Sosyal ağlarda paylaş

karsina alsan ozneyle baslayan yuklemle biten bicumle kuramicak bi insanin burdan sizi insult etmesi, laf soylemesi,artizlenmesi
sanirsam o sizin olayıniza girmedi
baska bi isim bulalim.

klavye delikanlisi, realda gotu yemeyecegi davranisi, klavye basindan yapandir?
ya da insanin kendine yakisani googlelamasi.
Sosyal ağlarda paylaş

sınavdaydım sfsdfsd.
çıktım geldim hemen, yaşasın kaldım gene.

dory said:

neyse, ben de kendimden bahsedip bi pmle zilgit yemeyeyim
topici acmayi onemsemek degil sosyal mesaj vermek olarak goruyor ve sonuna kadar destekliyorum, helal olsun bacim tanimiyorum seni ama cok dogru demissin, kendi hayatin olmali.

ya cidden cok saçma pm atanlar var. ama yeter artık yani sosyal mesajıda geçtim kimene patinin muhtarı gibi ağır ol efendi ol demeye kimsenin hakkı yok bana :)ya hadi yaptığım bişi olsa neyse dicemde.

isim afişe etme konusuna gelince sonucta özelden yazdığı için o çıkıp bana burda laf atana kadar ben adını afişe etmem sdfdsf.
zaten tanımam etmem banane.

bu arada kızlar desteğiniz için teşekkür ederim gözlerinizden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

karsina alsan ozneyle baslayan yuklemle biten bicumle kuramicak bi insanin burdan sizi insult etmesi, laf soylemesi,artizlenmesi
sanirsam o sizin olayıniza girmedi
baska bi isim bulalim.

klavye delikanlisi, realda gotu yemeyecegi davranisi, klavye basindan yapandir?
ya da insanin kendine yakisani googlelamasi.

Birinin birşey demeye götünün yememesi pek mühim bir durum değil eğer bu yüzden klavye delikanlısı oluyorsa önemli değil.Adam sanal ortamda mantıklı konuşabiliyorsa reel da konuşamaması çok önemli değil sonuçta güzel fikirler var kafasında.Özgüven problemleri onu başkasının gözünde aptal konumuna düşürmemeli.Ha yaptığı boş boş konuşup ucuzca laf sokmaya çalışmaksa klavye delikanlılığından öte egosunu tatmin etmeye çalışan girişimci gibi oluyor.

Derdinizi anladım ben kendimce klavye delikanlısı lafını farklı bir kalıba sokmaya çalışarak eğleniyordum.Size saldırmıyorum.Klavye delikanlısına da saldırmıyorum hatta.Mesajı atana da.
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:

sınavdaydım sfsdfsd.

dory said:

topici acmayi onemsemek degil sosyal mesaj vermek olarak goruyor ve sonuna kadar destekliyorum, helal olsun bacim tanimiyorum seni ama cok dogru demissin, kendi hayatin olmali.

ya cidden cok saçma pm atanlar var. ama yeter artık yani sosyal mesajıda geçtim kimene patinin muhtarı gibi ağır ol efendi ol demeye kimsenin hakkı yok bana :)ya hadi yaptığım bişi olsa neyse dicemde.

isim afişe etme konusuna gelince sonucta özelden yazdığı için o çıkıp bana burda laf atana kadar ben adını afişe etmem sdfdsf.

cok dotu tavan insan var
hatun oldugumuz icin ve yeto olduklari icin iletisime gecmenin yolunu laf sokmak ve atar yapmakta buluyolar
cok guzel bi ornek vericem ama bana ait deil haklari hayatimin annamina ait:
anaokulda ilk okulda cocuk gelir vurur
kalemini alir kacar
pislik yapar
ama aslinda olayi iletismek
iletismenin daha degisik yolunu bilmedigi icin de en primitiveini kullaniyo
burda da durum ayni
iletismenin yolunu bulamayinca, saldiri moduna geciyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

Böjeek said:

sınavdaydım sfsdfsd.

dory said:

cok dotu tavan insan var
hatun oldugumuz icin ve yeto olduklari icin iletisime gecmenin yolunu laf sokmak ve atar yapmakta buluyolar
cok guzel bi ornek vericem ama bana ait deil haklari hayatimin annamina ait:
anaokulda ilk okulda cocuk gelir vurur
kalemini alir kacar
pislik yapar
ama aslinda olayi iletismek
iletismenin daha degisik yolunu bilmedigi icin de en primitiveini kullaniyo
burda da durum ayni
iletismenin yolunu bulamayinca, saldiri moduna geciyolar.

kalemini alip kacmaz asyam
sacini cekip kacarsin kizin

ayrica sole bisi war
bu kadar zamandir forumdan hatun kaldiriyorum
her donem pesimde binler oldu
ayar vermek ise yariyo bazen
ama ole ince verceksin ki
kiz sana bisi dicek
cevabi inceden koycaksin bole
kizin gonlunu calcaksin
ama her baba yigitin harci deil
ayari tutturcaksin

yok benim elimin ayari yok
kiz resmi goup oeef motor gibi karisin bi sana hastayim bi hayabusaya dersen olmaz
kari milleti cam masisi moped gibidir piaggio gibidir
ayarini bilceksin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...