Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

thE CaLL oF CthuLhu çıktı mı??¿¿

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

2004 veya 2005 diolardı ama bi ark.(ki sallama potansiyeli yüksektir) oyun çıkmış dedi..... doğrumudur?? bilen varsa sölesin pLz...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

saolunnn...

bu arada nie mi büyüklü küçüklü yazdım oyunun demosunda oyun adı öyle çünkü....[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 04 October 2003 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dağıtıcı bulunamadı o yüzden oyun yaklaşık 1 senedir ertelenip duruyo. devamı (2. oyun) halen yapılıyor oyunun diye biliyorum.ama birinci oyun hala dağıtcı arıyor.[hline]Çağrı mı?ödev mi? Çağrı mı? ödev mi?ça...ça...ğrı....mı.....ö....de...BÖHÜHÜHÜ
Her şey daha güzel forumlar için...
.:LevieMaxilackOnline:.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
yaklaşık bir yıldır oyuunu araştırıyorum falan sonunda türkçe ayrıntılı/toplu yazı ilkkez geçti elime...buyrun..
BİLGİ..

bn size orada açıklanmayan multiplayer modundan bahsedeyim..multiplayer modu ayrı bir cd ile sunulcak oyunla birlikte gelmeyecek yani..oyunun deathmatch modu olacağı gibi bir de oyunu birlikte oyunayabileceğiniz bir modu olacak..bu modda bir çok şey daha kolay olur diye düşünebilirsiniz ama karakterinizin bir deli olduğunu unutmayın...tam bi canavardan kaçtınız köşede bir gölge var sizce o arkadaşınız mı yoksa yeni bir yaratık mı?? işte bu ikilemlerden dolayı oyun bu modda biraz daha eğlenceli olacak..
hatta şöyle birşey de var:bir adam sana yardıma geliyo ama sen hanüsilasyon ile onu yaratığa benzetebiliyorsun falan..

İnşallah eylül/ekim'de gelecek ve oynayacaz tam 2.5 senelik bekleyiş bitecek...

şimdiden ii eğlenceler..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...