Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil Yardım !

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar nedense her bilgi kapadığımda açtığımda gene aynı şey oluyor , explorera çift tıklıyorum,başlangıc sayfam www.paticik.com ve her sitede oluyor bu. http://searchweb2.com/passthrough/index.html?http://www.paticik.com/ böyle birşey çıkıyor ve buna girmesini engelleyemessem stoplayamassam altta birşey açılıyor,başlat menüsünün üstünde bi baştan bi başa kadar.Bir reklam gibi bişey.Napmam lazım bundan kurtulmak için ![signature][hline]Noir UO Admin Bloody
P.A.T.İ - Knight Online Clan[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yau bendede boyuna pefectnav.com çıkıyor bi site açılmayınca
ayrıca sürekli patide dolaşırkene pop-up çıkıyor

pati yoksa paramı kazanıyor bu pop-up larla adult sitesi gibin =)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

Bak bana bulaştı spysweeper la temizleyemedim
process den yabancı gelen bişeyi killedim hatırlamıyorum ismini
sonra finditch diye bişey vardı bunun exe sini arat bul sil
registery e gir daha sonra
regedit yazarak çalıştırdan

searchweb2 diye arat çıkan herşeyi sil

daha sonra finditch diye arat çıkan herşeyi sil düzelmesi lazım bende düzeldi[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

hala olmadı,paticik.com siteniz kalsınmı çünkü searchweb2mi ne değiştirmek istiyor diyor evet diyorsun koruyor ama bilgi açıp kapadığında tekrar aynı şey oluyor gene spysweep'e geçmek zorunda kalıon,tüm cookileri sildim oda olmadı...[signature][hline]Noir UO Admin Bloody
P.A.T.İ - Knight Online Clan[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha yanılıp yenilmemeniz için sistem geri yükleme noktası oluşturun. ayda en az bir kez yapın ki sürekli format ile ugraşmayın. ;) system mechanic pro 4 kullanın maintenance Wizard kullanarak bütün işlemleri bir arada yapabilirsiniz.

Bu tür spyware dosyalar kendilerini user.dat veya tempoary deki index.dat dosyalarına kaydeder ve silmeniz kolay değildir.[signature][hline]//İki İnsanın İyi Geçinmesi Hiç Kusursuz Olmalarıyla Değil, Birbirlerinin Kusurlarını Hoş Görmeleriyle Sağlanır
//İnsanın tüm evrende kesin olarak düzeltebileceği tek bir şey vardır KENDİSİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...