Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lands Of Lore III'de çalıştıramama problemi

Bone

Öne çıkan mesajlar

1.07A yükledim ama WinXP ile problemler çıkartıyor.

Dün oyun 10-15 dakikada bir kilitleniyordu, kapatıp açmam gerekiyordu.

Glide ayarını değiştirdim, Direct3D ve 1920x1200 yaptım. Widescreen olmadı, kalite biraz düştü ama oyun kilitlenmeden düzgün şekilde devam etti.

Bugün ise oynamak istediğimde oyun açılıyor, Westwood logosunun sesi çıkarken hata veriyor ve çöküyor. Başlatamadım bir türlü oyunu.

Hatta bu çökme sonucu bilgisayardaki iconlar uçtu. görünürdeki iconları yoketti.

Uyumluluk modu bir işe yaramadı. Zaten WinXP'nin uyumluluk modunu pek sevmiyorum.

Bu konuda herhangi bir çözüm vs var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bende zamanında oynammıştım çektim baktım.
autoupdate de yaptım senin patchi kurdu.

oyun her cutscene de göçüyor. hemen esc ye basıp geçiceksin :D
options.ini den introyu off yapmayı denedim olmadı. illa basıcan.
sonra ilk örümceği kesiyorum "which way is the camp" diyip cutscene geliyor hemen esc ye basıyoru mbu sefer video memory yetmedi diyor.
bi forumda yazdığına göre compability yi nt ye alınca geçiyor oda. (denedim oldu hatta)

glide çıkmadı bende. software ve direct3d.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Bugün ise oynamak istediğimde oyun açılıyor, Westwood logosunun sesi çıkarken hata veriyor ve çöküyor.

cutscene den kastım bunlar. açılış intro moviesi. oyunda ilkkez şehre girerken portala girerken gösterdiği ve benim izlemden ESC yapıp geçtiğim şeyler :P

nvidia 8500 gt var. kartla alakali oldugun sanmiyorum oyunda grafikler normal. sesler ise bazen yavasliyor adam kekeme gibi konusuyor :D

ps: bide glide bide direct3d SS i koysana .
software rendering de çok rezildi oyun daggerfallu hatırlattı ama direct3d ile daha bi ışıklandırmalı güzel olmuştu.
glide kullanman için bir neden yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...