Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Micheal Jackson Öldükten Sonra Haber7 ?

Gkgokhan

Öne çıkan mesajlar

Yorumcular dururmu efendim, haberi aldıkları gibi yazdırmış döktürmüşler..

islam aleminin en acı günü kendisi bütün islam aleminin idolü idi, müslümanlığın en büyük temsilcisi idi, yas zamanı şimdi, hepimizin başı sağolsun, hanefi mezhebindendi kendisi büyük kayıp oldu, hala inanamıyorum böyle yüce bir insan allah yanında görmek istedi herhalde çok erken kaybettik..."">
"ahmet kaya:
islam aleminin en acı günü kendisi bütün islam aleminin idolü idi, müslümanlığın en büyük temsilcisi idi, yas zamanı şimdi, hepimizin başı sağolsun, hanefi mezhebindendi kendisi büyük kayıp oldu, hala inanamıyorum böyle yüce bir insan allah yanında görmek istedi herhalde çok erken kaybettik..." said:

MÜSLÜMANLIĞA GEÇTİĞİNİ DUYMUŞTUK Müslümanlığı kabul ettiği doğru ise, ALLAH rahmet eylesin.."">
"Yaşar Şan ( Erzurum - Hınıs ):
MÜSLÜMANLIĞA GEÇTİĞİNİ DUYMUŞTUK Müslümanlığı kabul ettiği doğru ise, ALLAH rahmet eylesin.." said:

Yalan dünya Jackson hayal edemeyeceği kadar para kazandı şanı şöhreti vardı ya Huzur işte bu yokken diğerlerinin hiç bir önemi yok bu kadar stres altında geçen bir yaşamın kalp kriziyle sonuçlanması kaçınılmazdı."">
"kadir ekinci:
Yalan dünya Jackson hayal edemeyeceği kadar para kazandı şanı şöhreti vardı ya Huzur işte bu yokken diğerlerinin hiç bir önemi yok bu kadar stres altında geçen bir yaşamın kalp kriziyle sonuçlanması kaçınılmazdı." said:

rahmet eylesin cünkü medyadan duyduma göre ölmeden birkac yıl önce müslüman olmuştu, teninin beyazlaması ise hastalının bi sonucu, isteyerek beyazlatmadı kendi tenini, AMA ben yine diyorumki bu iş kesin akp,nin işi bu adamı akp öldürmüştür, hatta bu işin altındada akp derin devleti var. saklamayın acıklayınn.."">
"ümit karayılan:
rahmet eylesin cünkü medyadan duyduma göre ölmeden birkac yıl önce müslüman olmuştu, teninin beyazlaması ise hastalının bi sonucu, isteyerek beyazlatmadı kendi tenini, AMA ben yine diyorumki bu iş kesin akp,nin işi bu adamı akp öldürmüştür, hatta bu işin altındada akp derin devleti var. saklamayın acıklayınn.." said:

Yeter bu kadar. Okumak isteyip çıldıracak varsa böyrün ; Bildiğin Link
Sosyal ağlarda paylaş

hakan güler:
Gerçek hayata hoşgeldin!!!!!

Ben seni hiç sevmedim, sevmiyorumda. İnsanlar sevdikleriyle beraberlerdir...Görünen köy kılavuz istemez..Gideceğin yer belli gibi...Dolayısıyla seni sevmemekle iyi etmişim..Kötüler ve kafirler için "Yaşasın cehennem ve azap"..

Şu adama bak ya. Ben senin müslümanlıgına tüküreim. Adam resmen başkasının azabıyla mutlu oluyor. Ulan yansa sana giren çıkan mı var denyo.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle infial yaratacak olaylardan sonra kanal7den filan yorumlar koyuyosunuz ya bana çok garip geliyo. yani tamam anladım baya salak adamlar var da herseferinde "aa salak" "aa salak" deyince bi anlamı kalmıyo

niye böyle bi fevri çıkış yaptım bilmiyorum. ekonomi deneylerinden 300 tl beklerken 5 tl ile dönmemin etkisi olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...