Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK ile ilgili bi soru

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

selam

şimdi yeni bir char açma hevesi içinde bi dk char açtm. kafeden bir kaç arkadaşım var onların önerileri doğrultusunda verdım talenteri. şu anda level 63 üm. blood olarak devam edıyorum. level kasarken health doldurmasından dolayı falan önerdiler rahat kasarsın diye. gerçektende rahat kasılıor. herneyse level ilerledikçe talentleri falan ne tarz yapmalıyım yani dk esasında nedir tank karakterli bi charmıdır biraz bilgilendiriseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wowhead.com/?talent#jfVMVZG0xxAbckf0Vostc:ksaMmV
bu pve frost dps. olay maximum rp ile frost strike spamlemek.
PS IT OB BS BS - dump
IT PS IT IT OB - dump şeklinde de rotasyonu var. unholy presence

http://www.wowhead.com/?talent#jci0qcZGMxzAMcofuVost:kNa0Mm
aha bu da pvp buildi kullandigim. aslinda degistirmek istiyorum da healerim istemiyo. unholyden hit alip runetap'den kismak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

bunun kac dps cıkarıyosun merak ediyorum?? ben de 4 parca t8 bonusu alinca frosta donmeyi cok dusundum..

4 Parça t7 veya 7.5 bonusu ile bu build daha güzel ama bende malesef artık 8.5 olduğu için yinede bu build ile oynamamı istiyorlar ve rotationda PS yok sadece İT kullanarak dps e dvm ediosun
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

t 7.5 nerf yedi zaten onu kullanmana gerek yok artikda :)uldar icin Blood veya Frost olman lazim unholy dmgi cok yetersiz

PS: Abuk subuk DK nerfinden dolayi Patchten sonra herkez blood olucak zaten direkt reroll blood olun 3.2 icin antreman yapin :(

Aslında artık dk iyi bir dps kaynağından öte raide verdiği bufflardan dolayı almak istiyorlar :)

Şahsen beni alırken Sen frost oynayacaksın ötesi yok dendi.. Ama casterlarımız çok iyi dmg verebiliyorlar bu yüzden unholy de istiyorlar raide..

3 DK girioruz şuan 2 si blood 1 frost bossa göre ilk 5 e girebiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

screwy said:

bunun kac dps cıkarıyosun merak ediyorum?? ben de 4 parca t8 bonusu alinca frosta donmeyi cok dusundum..

4 t8 bonusu ya bozuk yada yalan arttırmıyor dmg i yada sadece base dmg i felan arttiriyor resmen fark yok gibi.

4 set bonus blood icin zaten :P frost icin cok onemli degil bonusu kullanmak istiyorsanda oblitrate spamlamak gerekiyor fenada olmuyor ama gear lazim

Bu arada DK rouge ve lockla birlikte en iyi dps classi sonra mage geliyor :) blood da frosta gore daha iyi dps konusunda
Sosyal ağlarda paylaş

valla 2 3 gündür bilfiil oynuyorum. rogue charım vardı grim batolda 70 e kadar orda oynadım 13 kasımda da kapattırdım charımı parasal sıkıntılardan dolayı alamadım cd falan filan herneyse.

oynayabiliriyim alışabilirmiyim falan diye düşündüm bayada aslında o kadarda zor bi şeyi yok. aslına bakılırsa blizzard tarafından yapılmış en kaliteli dps ve tank diyebilirim bence. itemle deilde yeri geldiği zaman frost presence sayesinde tank oluor blood iseniz blood presence yada unholy ile dps e çok rahat dönebiliyorsunuz. yani çok kaliteli bi iş olmuş.

arkadaşların dediği gibi level 80 e kadar blood gitmeyi daha sonrada yine buradaki yazıları takiben talent sıfırlamaya gideceğim. blood ilede kaliteli dps e sahibim kendi bilgimce. eğer level 80 de blood ile devam eden arkadaşlar ben memnunum arkadaşım gerek yok talent sıfırlamaya he ama bak blood gidersinde yanına talent olarak cold yada unholy den gitmelisin tarzında düşüncesi olan arkadaş varsa eğer lütfen paylaşırsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

selam

şimdi yeni bir char açma hevesi içinde bi dk char açtm. kafeden bir kaç arkadaşım var onların önerileri doğrultusunda verdım talenteri. şu anda level 63 üm. blood olarak devam edıyorum. level kasarken health doldurmasından dolayı falan önerdiler rahat kasarsın diye. gerçektende rahat kasılıor. herneyse level ilerledikçe talentleri falan ne tarz yapmalıyım yani dk esasında nedir tank karakterli bi charmıdır biraz bilgilendiriseniz sevinirim.

blood frost unholy hepsinde tanklarsın da dps de yaparsın önemli olan gear. oku talentları. hangisini seversen, hangisi karakterine uygunsa onu seç. sağa sola sormaya gerek yok. zevkli de olmaz bence.

yani hangisinin ne etki yapacağı yazıyor üzerinde. kendin deneyip en uygununu keşfetmek kadar zevkli bir şey olabilir mi? zaten levelling de god mode dk, takıl kafana göre...
Sosyal ağlarda paylaş

levellarken level 50 70 arası karşılaştığım tüm dk lardan fena dayak yedim
70 den sonra da hepsine dayak attım dk ların.
70 den sonra yalan mı oluyolar yoksa ?
rogue bu arada karakter benim.
oyunda en nefret ettiğim karakter gnome mage di yani o karakterle oynayan birini görsem dövesim gelirdi.
şimdi elf dk oldu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu anda şaşırıyorum resmen. ben rogue char ile %23 crit chance i zor gördüm dk ile oynuyorum eşşek gibi crit chance var bi ara mob keserken inanamadım ya. elite kesiyorum o zangarmash ta boglash mıydı neydı eleman öyle moda girdim pot mot ayarladım makroya yok vampiric blooda falan kıtlenıyorum falan moda girdim kesin yapışıcaz taşa diye abi 3 vurdugumdan 1 i kesin 2. si şüpheli bi şekilde crit görüyorum inanamadım resmen. 80 dk arkadaşımız varsa eğer o levellardaki crit oranlarını falan yazarsa eğer çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...