Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babamla...

napae

Öne çıkan mesajlar

"Urgunta Wolfer" said:

Baba mı? Ben babamla bırak pizza ya gitmek, beraber dışarıda çay içemedim. İlk okulda ben uyanmadan gittiğinden sabah harçlıklar masanın üzerine konulurdu. Dedik liseye geldik. Pederden para alırız. Direk bankada hesap açtı. Bir akşam verdi bankamatik kartını. Sabah babam yerine bankamatikten alır oldum harçlıkları. Bayram harçlıkları bile hesaba geçirilirdi bir gün önceden. Merkeze inince oradan alırdım. Bizimkisi aileden çok direk aylıklı, maaşlı, sigortalı işçilik gibi. İlginç bir durum. Birisi baba diyince aklıma hep bu ilginç geçmiş anılarım gelir :(:(:(

(Sıkıntı bastı beh :( )

haci kizma darilmada cok sey kacirmissin ya
ben babamla gurstim boks yaptim
mangal yaptim(ben yaptim o yedi)
araba kullandim
kavga ettim
sarki soledim(cok korkuncuz coooook ahaha birimiz dierinin azinas bi sarki takiyo sabaga kadar)
simdide gunun 12 saati karsilikli oturuyoruz sirkette
Sosyal ağlarda paylaş

"Urgunta Wolfer" said:

Baba mı? Ben babamla bırak pizza ya gitmek, beraber dışarıda çay içemedim. İlk okulda ben uyanmadan gittiğinden sabah harçlıklar masanın üzerine konulurdu. Dedik liseye geldik. Pederden para alırız. Direk bankada hesap açtı. Bir akşam verdi bankamatik kartını. Sabah babam yerine bankamatikten alır oldum harçlıkları. Bayram harçlıkları bile hesaba geçirilirdi bir gün önceden. Merkeze inince oradan alırdım. Bizimkisi aileden çok direk aylıklı, maaşlı, sigortalı işçilik gibi. İlginç bir durum. Birisi baba diyince aklıma hep bu ilginç geçmiş anılarım gelir :(:(:(

Oh lan gelsin paralar , yemişim babayı
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

"Urgunta Wolfer" said:

haci kizma darilmada cok sey kacirmissin ya
ben babamla gurstim boks yaptim
mangal yaptim(ben yaptim o yedi)
araba kullandim
kavga ettim
sarki soledim(cok korkuncuz coooook ahaha birimiz dierinin azinas bi sarki takiyo sabaga kadar)
simdide gunun 12 saati karsilikli oturuyoruz sirkette
adama sebep olcan lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...