Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul LAN Parti - 27 Haziran Cumartesi

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Killer said:

bi de yiyecek içecek getiremiyoruz heralde ?yüzsüzlüğe kaçar diye? safd

Oluyo oluyo ben ikidir öyle yapıyorum bişey demiyorlar. Gerçi koca dötlü bazı arkadaşlar sağolsun ya kolam ya hamburgerim yere düştü hep

Bu arada öncesinde bi buluşup yemek yiyelim bence. Bu defa burgerking değil de otantiğe motantiğe gidelim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, sırf internet işini sordum yani dediki adam birkaç kişiyseler bu sırf internet vericekler onu bilemiyoruz dedi hani karışmasın herkes versin 30 tl dedi ama bilemiycem şimdi sabaha kadar birşeyler içilir yenir yani ama siz bilirsiniz.

TF2 yoktu şu an download ettiriyorum yarına hazır olacak sizleri düşündüm siz söylemeden değerimi bilin !!! =)

Bir diğer olay yarın COD 2 turnuvası varmış. Biz gelene kadar biter dediler ama bitmezse olur mu olur yukardan oturtmaya başlıycaklarmış, sonra aşağa alıcaklar problem olmaz herhalde.

Önceden yemek yeme olayı ise burda benim sevdiğim yakında olan bir yer var adı Yengeç isterseniz orda yeriz ama siz bilirsiniz.

Gelecekler

Zaugna
Custodem(+2)
Cüce
Screwy
Lancelion
MADBOY
Ardeth
Apis
Chastice
mulgear6
Holy (oley)
Griswold
xunn
Helcaraxe(gelebilir)
Kaede
Viktor
Spidee(doğumgünüymüş hediye alın gelin )
Banshee
Madcow
Killer
Axedice
Asteroth
Sufi
SenariouS
Bulldog (possible +2)
Finkel

Bilmeyen varsa yerini Arda bir ara googlemapten bulmuştu yerini bir kroki yapmıştı nu bulursa linklesin yoksa akşam ben araştırırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya mersoyla gelir o. Avcılara dönüş problem tabi hehe

CusTodeM said:
Önceden yemek yeme olayı ise burda benim sevdiğim yakında olan bir yer var adı Yengeç isterseniz orda yeriz ama siz bilirsiniz.

Yengeç güzel mekan ama biraz küçümencene, böyle 10 kişi yesek 3-4 masaya dağılıcaz.

Daha önceki lan partide bi kroki çizmiştim yine koyayım onu
http://img172.imageshack.us/img172/6928/adekscw0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...