Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Istanbul LAN Parti - 27 Haziran Cumartesi

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

her zamanki gibi asıl tadı gece 2 den sonra çıkan bi lan parti oldu. faillar olsun, hüküm süren bilinçsizlik olsun falan. durumu özetleyen manzara da lan parti çıkışı moda sokaklarında "braaiinz" diye bağırarak yürüyen 10+ adamdır. bi porsiyon börek yüzünden ufacık çocuğa dalmak üzere olan bir çastiz ve screwy dir. sonuç olarak baya baya güzel bi lan partiydi.

helkaraksın da ne kadar sıkıldığını farkettim aslında metrobüste. ama o kafayla başka muhabbet dönemedi abi dfg.

neyse o zaman.

-quit. eheheahehahe
Sosyal ağlarda paylaş

Chastise said:

her zamanki gibi asıl tadı gece 2 den sonra çıkan bi lan parti oldu. faillar olsun, hüküm süren bilinçsizlik olsun falan. durumu özetleyen manzara da lan parti çıkışı moda sokaklarında "braaiinz" diye bağırarak yürüyen 10+ adamdır. bi porsiyon börek yüzünden ufacık çocuğa dalmak üzere olan bir çastiz ve screwy dir. sonuç olarak baya baya güzel bi lan partiydi.

helkaraksın da ne kadar sıkıldığını farkettim aslında metrobüste. ama o kafayla başka muhabbet dönemedi abi dfg.

neyse o zaman.

-quit. eheheahehahe

ahahah yok sıkılmadımda hani muhabbete katılcağım olsa bile katılamazdım bildiğin uyicaktım orda siz ne içtiyseniz normal günde bile böle bi enerjiniz olamaz yani ahahsdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda yeni uyandım ohs. Ardayla dönerken otobüste adam düşüyordu nerdeyse lan =)

Tekrar isteniyorsa yapılır valla tf2yide çözeriz o zaman akadar lol

Genel olarak güzeldi ama Holy bana birden döüp bana yetmedi hade adekse dedi çıktıktan sonra ! o m g

Umarım herkes en azından biraz mutlu olmuştur bu lan partyden bir kusurumuz olduysa affola.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...