Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Durex babalar günü reklamı

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

kesin güvence size; işiniz bittikten sonra prezervatifi alıp ağzını kapatın sonra diyaliz yapmak için ısıttığınız bir suyun için koyun bekletin biraz. suyu alıp blendera koyun karıştırın daha sonra fruktoz taraması (assay) yapın. sudan fruktoz çıkarsa patlaktır prezervatif.

olum içine su koyarım, akıyosa patlaktır, kasma bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

suyun geçemediği demedim bu bir.
suyun gözle görülemeyecek kadar az miktarda geçtiği bir delikten söz ettim bu iki.

suyun cohesion kuvveti (yani kendi tipinden molekülleri çekme) kuvveti çok fazla olduğu için su molekülleri birbirine daha iyi tutunuyor dolayısıyla spermden küçük olmasının bir manası olmayabilir. çok ince kılcal bir tübü bile ters çevirdiğiniz zaman su akmayabiliyor içinden. ama tabi burda tübün kılcal olması da önemli aslında kandırıyorum sizi sdf

bu da üç
Sosyal ağlarda paylaş

"midye dolma" said:

"nutella yerim" said:

"midye dolma" said:

gerçekten prezervatife rağmen hamilelikler oluyor mu?

patlarsa olur

işte patlıyor mu yani onu diyorum

benim bildigim patlamadıgı surece sorun yok ha bir de su var alkolluyseniz o anın gazı ve kontrolu kaybedisle cıkma ve bunda farkında olmama riski var
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:

sina çok merak ettiğim birşey var
bakireler bazen hamile kalabiliyo
how

o şöyle bişey ki, sevişiken(sadece sevişmek, daha ilerisi değil) falan bişey olur da lömbürt diye o tarafa giderse spermler, tabi zar denen yapı da tamamen kapalı olmadığından yine de çok küçük olsa da bi ihtimal var.

Ayrıca myhtbusters falan bisürü araştırmıştı galiba o konuyu falan bişeyler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...