Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elvan Abeylegese ve Boluda onu kovalayan Ayı!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Puhahahahahah bu haber çok uzatıldı basında sakız gibi oradan oraya çekildi.Ama çok komik yahu...Bu koşuyomuk kamp yaptığı otele doğru tam otelin kapısında arkasını bi dönmüş bi tane ayı ona doğru geliyor tabii koşucu olmanın faydaları bu kaçmış.Ayıyı otel görevlileri aramış ama bulamamış...
Dünde Tv izliyodum bu yine Boluya gitmiş kamp yapmaya bu sefer Bolu Bld. Başkanı kendi makam arabasında onu Bld. Başkanlığına götürmüş kutlamak tebrik etmek için filan basında görüntü alıyo diyalog aynen şöyle:
Başkan:Nasılsın rahatın yerinde mi?
Elvan:İyi iyi
Başkan:Ayılar dışında ama?
Elvan:Muhahahahahaha[signature][hline]KÜÇÜK HÜSAMETTİN vs. _NoelBaba_ ver 0.1 (Pek küçük olmayan bi hüsamettinmiş bu abi)
Sosyal ağlarda paylaş

Boşverin ayıyı siz

1500m de
Elvan 3:58 koşmuş
Dünya rekoru 3.60
üstelik daha ilk koşusu ve rüzgarda koşmuş
bu demekmişki
olimpiyatta 3.55 in altına çok rahat inermiş.
Buda açık ara fark yapıp 1. lik yani altın madalya demek

2 daldada altın madalya bizim!!![signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 05 Haziran 2004 20:20 tarihinde demiş ki:
bu kız nasıl türk yahu ben onu anlamadım...

Küçükken solaryuma düşmüş ve 48 saat mapus hayatı yaşamış içinde, yaa.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...