Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Göz Dövmesi

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

gözüme sivri bişey yaklaştıran herhangi bir insana tepkisel olarak kafa atarım*. haşin bir insan olduğumdan değil ama gözüme sivri bir cisim yaklaştırıldığında dize vurulmuş çekice verilen tepkiyi veriyorum

* kafayı atarken de o sivri beynime kadar saplanır herhalde

e gozunun onunde ığne var ve adam karşında, kafa atarsan dırek gozune gırerkı ıgne, cok sacmaymıs
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
HolyRaider said:

arkadaşlar dövme yaptırmayın abdest geçmiyor

arkadaşlar bu gerçek, teyzemin dövmesi var ve abdest almayı denediğinde kulağı yere mutfak zeminine düştü, o sırada zemindeki yemek kırıntılarıyla açlığını geçiştiren köpeğimiz corç bu güzel kulağı görünce kendini tutamayarak öne doğru fırladı ve kendinden geçmiş bir şekilde havlamasıyla teyzemin yere düşmüş kulağını mideye indirmesi bir oldu, o anın şokuyla hepimiz şok olmuş bir şekilde köpeğimiz corç'a bakarken o sadece kafasını yana yatırmış neler döndüğünü anlamaya çalışıyordu, ancak teyzemin kocası rüstem enişte olanları anlamıştı, tek koluyla corç'u tasmasından kaldıran rüstem enişte nerdeyse 2 metre boyuyla ve 130 kilo ağırlığıyla bir kas ve yağ kütlesiydi, corç'un gözü korkmuştu ve merhamet dilercesine viyaklamaya başlamıştı ancak eniştem hayvan psikolojisi üzerine bir üniversite bitirmişti ve köpekler üzerine mastır yapmıştı, ayrıca söylediğine göre sınıfın kızlarının tümünü elinden geçirmişti ve her fırsat bulduğunda affetmez rüstem derler bana diye ilan ederdi bu sırada rüstem eniştenin elindeki corç viykviykviyükBÖĞK sesleriyle teyzemin kulağını çıkarmıştı, ortamın gerginliğini bozmak amacıyla yere işemeye başlamıştım ki teyzem kulağını aldı ve usulca yerine taktı, daha sonra pipimi biraz salladım ve sonra hep beraber yemeğe oturduk, en kötü günümüz böyle olsun diyerek bağırıyordum ki corç kıçımı ısırdı, tanrım canım ne kadar da yanıyordu, sonra corç'a bi çaktım öldü angut köpek
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

gözüme sivri bişey yaklaştıran herhangi bir insana tepkisel olarak kafa atarım*. haşin bir insan olduğumdan değil ama gözüme sivri bir cisim yaklaştırıldığında dize vurulmuş çekice verilen tepkiyi veriyorum

* kafayı atarken de o sivri beynime kadar saplanır herhalde

aha aynı şey bende var. kendi kendime "göz çatallanması" adını koymuştum.
böle uzakta da olsa sivri bişiin ucu bana yaklaşmaya başlıyınca tepem atıo. oh be yannız diilmişim herkes makara yapıodu ak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...