Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu forum sandığımdan da daha seviyeli yetkililere sahipmiş...

PowerfulDarkness

Öne çıkan mesajlar

cavanagh said:

öncelikle hoşgeldin
ek olarak kermit yanlış bilgi vermiş sana

kermit said:

Selam
Öncelikle Hoşgeldin.

Öncelikle buradaki yazıyı okumanı rica ediyorum. Daha sonra, bu forumlarda aklina gelebilecek hemen hemen hersey hakkinda konusabilir, tartisabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirsin; ama öncelikle Forum Kurallarini ve FAQ'i okumani öneririm.

Paticik Ana Sayfasından Ultima Online, World of Warcraft,DAoC, EVE, SWG ve Warhammer Online ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir, Edebiyat ile ilgileniyorsan Karalama Defteri bölümüne girebilir, eğer sphere ile ilgileniyorsan ve kendi dünyani yaratmaya çalışıyorsan Uo Scriptsharing bölümüne ugrayip sana faydalı olacak scriptleri seçebilir ve aklına takılan bir şey olursa forumların ilgili bölümlerinde kermitten yardım isteyebilirsin.
Biraz eğlenmek istersen Eğlence bölümünde bir gezinti yapabilirsin ki zaten bölüm modu Azmodai çok eğlenceli bi adam olmasada biz eğlendiririz seni veya müzikle ilgileniyorsan Müzik Bölümüne bir göz atabilirsin. Otomobiller veya motorsports ile ilgileniyorsan seviyeli modumuz paramecium'un bölümü Patinaj bölümüne, geçmişle ilgileniyorsan dünyanın en iyi paladini olan Viktor arkadaşımızın Tarih bölümüne bakabilirsin. Herhangi bir spor dalı ile ilgileniyorsan ırççılık yapan bölüm modlarının olan
Futbol(Galatasaraylıysan ayrı bi sevdim seni.), Basketbol ve Spor Genel bölümleri de tam sana göre.
Görsel Sanatlarla uğraşıyorsan buraya, rpgler-sistemler v.b şeyler hakkında bilgi edinmek istersen de Masaüstü'ne bakmanı tavsiye ederim..
Eğer diğer üyelerin neye benzediklerini merak ediyorsan Pati Aile Albümünden görebilir ve albüme kendi resmini de gönderip bizlerle paylaşabilirsin.
İkinci el alım-satım işleri ile ilgileniyorsan dünyanın en iyi pazarlamacısı ve en iyi modu olan kermitin bölümü Pazar Alanımıza uğrayabilir ki en çok burayı sev, Sinema-TV-dizi v.b. ile ilgili konuları Vizyon bölümünde, donanım&yazılım hakkindaki bilgilere Donanım&Yazılım bölümünde ve anime-çizgi film, japonv.b. şeylerle ilgili bilgilere Çizgi Dünyası bölümüzde bulabilirsin.
Ben çok iyi magic oynarım kartlarım var takas edelim diyorsan forumumuz elfi tuncanın bölümü Magic the Gathering bölümü ilgini çekebilir.
Herhangi bi konuda sıkıntın olursa kermitten yardım isteyebilirsin.
emek verdim emeğe saygı.

LAYN
EMEK VERDİM YAPMAYIN ETMEYİN
O KADAR HAKKIM VAR !!!
Sosyal ağlarda paylaş

(:D............(:D.....................(:D(:D(:D
(:D............(:D.................(:D............(:D
(:D............(:D................(:D..............(:D
(:D(:D(:D(:D................(:D...............(:D
(:D............(:D..................(:D...(:D...(:D
(:D............(:D....................(:D...(:D(:D
(:D............(:D..........(:D...........(:D(:D
...............................................................(:D
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Yahu geldiğinde dedin ki okudum biraz biraz çok seviyeli forum zart zurt ama ginaly ile takışmışsın fede ile falan neyin de bu insanlar forumdaki konuların çoğuna mesaj atan insanlar.Sen onların postlarını hiç mi görmemiştin.Ayrıca forumdaki genel hal ve tavır o şekilde yarı geyik yarı ayar.Tutarsız geldi yazdıkların ama hiçbiri önemli de değil aslında sadece ben geldiğin forumu merak ettim çok.Onun dışında hoşgeldin.

Bahsettiğin üyeler seviyelerini koruyamamışlarsa benim suçum ne?! Benim için şahıslar önemli değildir isterse Admin olsun, bana yapılan bir seviyesizlik varsa o kişiyi uyarırım. Ben bu foruma geleli birkaç günden fazla olmadı ben kimin nereye hangi mesajı yazdığını nerden bilebilirim söyler misin? Olabilir ben forumda daha çok yeniyim bu forumun ortamının nasıl olduğunu bilemem değil mi? Olabilir senin düşüncendir saygı duyarım ama ben yazdıklarımda bir tutarsızlık göremedim, görseydim eğer zaten yazmazdım. Yazıcağım şeyleri yazmadan önce iyice düşünüp tartarım çünkü.
elesso said:

fakese yaratıcı
gerçeksede çok samimi bi insanmışın

hoş gel din

Sağol. Böyle düşünmene sevindim, fake değilim merak etme :).

Kenjuro said:

hoşgeldin karanlık dostum

:) Sağol.

Tripling said:

Bende seviyeliyim. Tanışalım mı?

Neden olmasın :).

Arkadaşlar geldiğim forumun adını veririm vermesine de reklama girer diye vermiyorum. Forum Kuralları'nı baştan sona kadar okudum ama yine de bir forumun linkini/adını İnternet Bölümü dışında paylaşıp paylaşmamanın yasak olup olmadığını bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Yahu geldiğinde dedin ki okudum biraz biraz çok seviyeli forum zart zurt ama ginaly ile takışmışsın fede ile falan neyin de bu insanlar forumdaki konuların çoğuna mesaj atan insanlar.Sen onların postlarını hiç mi görmemiştin.Ayrıca forumdaki genel hal ve tavır o şekilde yarı geyik yarı ayar.Tutarsız geldi yazdıkların ama hiçbiri önemli de değil aslında sadece ben
geldiğin forumu merak ettim çok.Onun dışında hoşgeldin.

Komsu ulke afganistandan eksi 3 puan geliyor bu posta.

vanilleye ise arti 7

aquilayada arti 9

ginaly de herseyden kil bulmasa olma
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

İnsan forumun tekine bu kadar bağlanmamalı be. Bi de şey, korkuyorum söylemeye, hömm, bu ciddiyetle paticikte zor tutunursun bence :D .

En son olarak bir de benimle tanışırsan çok sevinirim.

Ben foruma bağlanmadım ki zaten. Sadece beğendim :D. Hiçbir engel beni bu forumdan uzaklaştıramaz :).
kazım said:

Bu ne ciddiyet , bu ne seviye , hepimizi gerdin elit tavırlarınla

Ee elit insan elit davranmalı öyle değil mi :D.
Forumdaki Yazıya Hitaben: http://forum.paticik.com/read.php?3,4116286,4126069#msg-4126069

MADBOY said:

Eralp said:

İnsan forumun tekine bu kadar bağlanmamalı be. Bi de şey, korkuyorum söylemeye, hömm, bu ciddiyetle paticikte zor tutunursun bence :D .

En son olarak bir de benimle tanışırsan çok sevinirim.

Valla zamaninda ciddiyetini yapan yapti, devir degisti durum boyle artik.

Doğrudur, her forum zaman zaman değişik evreler geçirir ama insanların kişilikleri değişmez :).
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...