Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

searing gorge a nasıl gidilir.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

said:
Arkadaşlar dün bir konu açmıştım mount konusunda ve yine aynı ciddiyetle bu mount işine ciddi ciddi kafayı taktım çünkü dreadsteed görevini aldım ama bu görev searing gorge a git diyor bende aradım dolaştım gitim gezdim girmediğim delik kalmadı ama yok arkadaş sanki yerin dibine girdi

Etrafın ideolojisine baktım ama hiçbir tarafta geçiş yook

DAğlardan tırmanmaya çalıştım ama dağlar geçit vermiyor

En sonunda kara kara düşünürken aklıma loch modan geldi az önce oraya da gittim orada da yok flight pet de yok

loch modan da bir kapı var ve bu kapı kilitli anahtarını da bulamadım ismi key to searing gorge

sizce oraya nasıl geçebilirim

Ayrıca bu acil bir durum zamanımı yemeyin

pardon ama gitmem gereken yer burning steppes

dh'den
Sosyal ağlarda paylaş

Olivies said:

Benide gemiye biletle biniliyo diye yemislerdi ilk zamanlar, 2-3 saat bilet aramistim wetlandste:(

hahaha

bende arkadaşı kandırmıştım. Account aldı sacma sapan bir nick yazmıştı dedi sonra yeni karakter acarım değilmi dedi evet dedim.

Actıktan sonra dedim sadece 1 hakkın varmış onuda kullandın bu karakter ile oynamak zorundasın.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

üzülüyorum böyle belli kesmin anladığı geyikler dönünce asdasdas

wow falan bilmiyorum ben aşağıya bi açıklama atsanıza :P

fede said:

olay ne olm biri anlatsın lan

http://img191.imageshack.us/img191/7240/nasil.jpg

kırmızı çizgiler başarısızlıkla sonuçlanan denemeler
açık mavi çizgi adamın sorusunun cevabı
yeşil çizgi ise adamın varmak istediği yere gitmesi için en az zaman isteyen yol
kuşla uçulan yerleri kesik çizgiyle gösterdim
bişey değil
jadsf
Sosyal ağlarda paylaş

Adam hordesa bulamaması normal yalnız, ben vanilla zamanında roguela badlandse gitmeyi denemiştim de loch modan'a geçmek için denizin kıyısından yüzmeye falan kasmıştım, hatta SW limanının ilk halini gördüm denizden yüzerek. (sw'nin tam altında ufacık bir kulübe ve bir iskele vardı o devasa liman oyuna eklenene kadar)

3-4 saat harcamışımdır belki Loch Modan geçidini bulana kadar ne yalan söyleyeyim eheh. En son Burning Steppes'ten BRD'nin ordan girdiydim yanlış hatırlamıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...