Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fikirler. niye bu mecburi?

narsor

Öne çıkan mesajlar

bıde gzerken ole bi portal gordum, daldım icine, dwarf başlangıc shrını yanındaki volkanın icine ısınlandım. gezdim falan dwarf npc lerle kapıştım biraz dovduler benı, sonra fire scourge diye de ateşden golemlerazımı burnumu kırdı...

sevindim resmen bole mekan keşfetmiyeli cok olmustu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben trollere genellikle gece 1-4 arasi gidiyorum. 4-5 kisiden fazla oldugunu hic gormedim ki, orda inanilmaz fazla troll spawnu var ve respawn rate sacmalik seviyesinde. Ermund ile gittigimiz zaman, birimiz saldirmayi birakip, sadece lootlamaya basladi.. Ama arada sirada pk raidleri oluyor mekana, cok biriktirmeden questi aldigin yerin yanindaki bankaya ugramakta* yarar var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, ufak bir clan. Yssam (sag ust kosede, cbay)'de takiliyor. Normalde Amerikalilar, ve buyuk ihtimal 1-1.5 icinde migrate edicekler. Ama o zamana kadar en aktif pvp sehirlerinden birinde gelisme imkanina sahip olabilirsiniz.

http://www.legend-gaming.net/darkfall/

Adamlar ufak ama cok iyi oyuncular, ayrica olayi ciddi tutuyorlar. Application'dir, interview'dir. Eger forumlari aktif olarak takip ederseniz (size mesaj aticak, vent sifresi ve interview vakti icin, unutmayin amerika time zone) ve ventte konusucak kadar ingilizce biliyorsaniz alinmamaniz icin neden gormuyorum.

(beni aldiklarinda hicbir skill yoktu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun disinda. Ben haftasonu yokum, pazar gecesi donucem. Eger iron toplarsaniz (craft olayina kendiniz girmeye karar vermezseniz tabii ki de) Jumanjiye bulk bir sekilde banded, ve scale set yapicam (en ucuz ve ideal - decent- setler). Yuksek durability, elimden geldigince leather ve gold'lari kendim vermeye calisicam (evet craftta leather (2g) ve parcaya gore ayrica para istiyor).

Ayrica skill kasiminda kullanabiliceginiz, rank0 ok, yay, silah vb. seyleri craft edebiliyorum yine yuksek durabilityli.

Iron, wood temel malzemeler.
Sosyal ağlarda paylaş

NA1 gelince EU1'deki butun sistemler degisicek. Ondan, onu o zaman dusunmeyi planliyorum. En azindan simdi bu adamlarla guzel bir sekilde kasip, zamani geldiginde application yaparken dolu dolu bir application yapabilmek istiyorum. Sadece avrupali olan benim bildigim pek clan yok. Yani NA1'in acilmasiyla, butun oturmus taslar tekrar oyniycak, sekil alicak.

Eger olurda bir turk clani falan toplanmaya calisilirsa NA1'in release i tam zamanidir. Oyuncu kaybiyla alliancelar adama ac kalicak. 15-20 adam bile degerli olucak. Duzgun bir topluluk, ve diplomasiyle ugrasabilicek duzgun bir spokesman bulunursa gayet guzel olabilir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ya serverlar boş kalmasın da. çünkü NA işi yaş gibime gelio yani zaten yeterince dolu deil serverlar bi de ikiye bölerlerse iş zor. Adamlar mal gibi anons edereken öldürdüler iice oyunu. Amerikalılar direk bıraktı oyunu NA gelene kadar nie bu kadar işkence çekelim die. Ve hiç de açıklama yapmiolar nasıl bi aptallıktır yaptıkları bari sölemesinler insanlar oynasın =)

Eğer dolu olmassa serverlar o hamletler ve cityler boş kalır ki şimdiden öle bir sürü hamlet boş etrafta , arz var belli sayıda ama talep yok resmen batmak üzere olan mal =)
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Silah konusunda forumlardan alinmis bir chart:

1hand Axe:
R0 weapon: .5 Speed .35 damage
R70 weapon: .5 speed .58 damage

1Hand Mace:
R0: .5 speed .34 damage
R70: .5 speed .56 damage

1Hand Sword:
R0: .6 speed .31 damage
R70: .6 speed .51 damage

Polearm:
R0: .2 speed .57 damage
R70: .2 speed .84 damage

2handSword
R0: .4 speed .49 damage
R70: .4 speed .73 damage

2HandMace
R0: .3 speed .51 damage
R70: .3 speed .78 damage

2HandAxe
R0: .3 speed .54 damage
R70: .3 speed .82 damage

Daggers:
R0: .9 speed 23 damage
R70: .9 speed 32 damag

Mace = stam drain
Sword = bleed
Polearm = int/dex debuff
Axe = armor red.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ben kendime balta craft ettim skill şimdilik kullanmalık.

uhtemelen bide armorsmith ogrenip üstümede 3-5 bişi craft edicem.

silah olarak balta yerine hammer kullanbilirim aslında, nasıl bir fark var aralarında?

Cuce eger ciddi bir sekilde craft skillerini kasmak istiyorsan sana tavsiyem wisdomu 40 yapana kadar hicbir materyalini kullanmamandir. Ben o hatayi yaptim ve simdi cok pismanim. Eger 40 wisdom'a kadar logging ve mining abanir, sonra Trueforge Armor ve -eger 50 wisdom olursa- maintenance ogrenirsen asil yaptigin zirhlar o zaman para ediyor. Oyunda skill gain sistemi cok salak. 3 wood 1 leather istiyen shield 100'e kadar skill veriyor. 40 Wisdom'a kadar log toplarsan zaten tahminen 60-80 arasi bir skill'e ulasirsin..

Baslarda minumum seviyede harcamaya calis ki, sonra rahat edesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, oyunun basinda tailoring kasmak isteyebilirsiniz. Toplam 5k'ya (veya daha aza) 0'dan 100'e kadar kasabiliyorsunuz. Ve Studed setler, hem cok ucuz hemde cok kullanisli. Belki banded armor degil ama, kaybettiginizde donup bakmazsiniz bile. Ama dedigim gibi, trueforge ogrendikten sonra kasarsaniz, tailoringdende skill gain saglarsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...