Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LA NOLİ

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

bu dönem aldığımız 9 dersten 6'sında kalmışım lan,bunalıma girdim an itibariyle.(gerçi bir tanesinin sonucu açıklanmadı hala ama sınıfta 13 kişi geçmiş,84 kişi kalmış alttan alanlarla birlikte)

Açıklanmayan da Temel Bilgisayar Bilgisi diye,vizem 80'di ama ne bilim,javaydı ottu boktu sordu 13 kişinin arasındaysam sevinecem,

Temel Fotoğrafçılık vardı ( evet ilk senenin dersleri).Efsanevi bir kağıt doldurmuştum,vize 45-final 50 vermiş bırakmış lavuk...

Felsefe ve Psikolojici hoca herkesi bırakmış neredeyse,

A2 ingilizce var,2 puanla kaldım ...

Haber Üretim var,zaten onu geçen okulu bırakıyor bizde,12 kişi geçti bu dönemde,

LA NOLİ LAN,

Geçen dönem bütlere ders bırakmayıp sınıfı geçen tek kişiydim bölümde,bu sene noluyor ...

Liverpool'u harika bir oyunla 2-1 yenip,bir maç sonra da gidip 8 yiyen Beşiktaş performansına büründüm...

9 dersten 6'si ne ya,eve 3 tane var demiştim 4 tanesi açıklandığında,bugün 1 tanesi kesin,2 tane daha geldi.

Lise hayatım boyunca onur belgesi alıp,derece ile okulu bitiren ben,aile kabul edemiyor tabii ... 3 derse bile üzüldüler lan ...

...
...
...

3 tanesini versem yeter aslında da ...
Sosyal ağlarda paylaş

Haber Üretim Süreci; 50-40 kaldım
Psikoloji; 50-40 kaldım.
Temel Bilgisayar Bilimleri; İstatislikler 13 kişi geçti diye gösteriyor. Ödevi falan yapmıştım ama bakalım.

Moralim bozuldu ciddi ciddi, şimdi de yarın için Haber Üretim Süreci'ne çalışıyorum. Psikoloji'den de bi dünya konu var böyle, o yüzden vize ve finallerde çıkan sorulara çalışırım ancak.

Püf.
Sosyal ağlarda paylaş

lan geçerim dediğim dersten büte kalıp, kalırım dediğim dersten de geçtim. bravo bana. sadf

ama abi adamın dersinin adı muhasebe denetimi. ben muhasebeyi düzgün mü biliyorum da denetimini yapacam lan!? bi de parşömen kağıdı gibi a3 kağıda basıyo soruları adam. kağıtta kayboluyorum. sondaki 4 sorudan 3ünü cevapla demiş ben 4ünü de yapmıştım. sdf görmemişim öyle yazdığını kaybolmuş gitmiş kocaman kağıtta. neyse böle işte. ben işe döniim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...