Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanka mi sevgili mi ...

di

Öne çıkan mesajlar

diye tartisan salak hanginiz ?

Var mi boyle gerzek reklam ulan. Adriana Lima denen, bir suru kisinin taptigi kisiyi getirmissin, boyle boktan bir sloganla cikiyosun. Mal misin ?

Gerci adamlarin da sucu yok. Kizlararasinda diye bi muhabbeti is sebebiyle yakindan izlemek zorunda kalmistim. Sevgili boyle rezil seyleri nasil da sevdigini hayretlerle izlemistim o zaman da.

2. kere yayinlanan dizi tekrarinda cikan reklam ile 30 saniyede 250 yeni uyelige ve 40-100 mbit'lik hat kullanimi gormustuk.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

diye tartisan salak hanginiz ?

Var mi boyle gerzek reklam ulan. Adriana Lima denen, bir suru kisinin taptigi kisiyi getirmissin, boyle boktan bir sloganla cikiyosun. Mal misin ?

Gerci adamlarin da sucu yok. Kizlararasinda diye bi muhabbeti is sebebiyle yakindan izlemek zorunda kalmistim. Sevgili boyle rezil seyleri nasil da sevdigini hayretlerle izlemistim o zaman da.

2. kere yayinlanan dizi tekrarinda cikan reklam ile 30 saniyede 250 yeni uyelige ve 40-100 mbit'lik hat kullanimi gormustuk.

neden bahsettiğini anlasam...
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Jahrein said:

argadaşlar yurt dışında yaşayanlar var aydınlatın bizi ne reklamı ne ayak?

ya durex türkiye reklamında adriana limayı oynatmış, işte adriana geliyo sadece bi tane kondom kalmış elinde kimle kullanırsın, kankanla mı sevgilinle mi diyo falan abuk bişey.

kankamla kullanırım. üstüne sevgilimle kullanmam. sonuçta kankamdan çocuğum olsun istemem
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Jahrein said:

argadaşlar yurt dışında yaşayanlar var aydınlatın bizi ne reklamı ne ayak?

ya durex türkiye reklamında adriana limayı oynatmış, işte adriana geliyo sadece bi tane kondom kalmış elinde kimle kullanırsın, kankanla mı sevgilinle mi diyo falan abuk bişey.

AHAHAHAHAFHAFhaestgadgfa

allah belanı vermesin abi sabah sabah yapılmaz ki bu asgaeqyhurwsgasdgftaaheaheaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...