Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Etik mi değil mi ?

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Twisty said:

herşey mubah olurmu öyle şey mageler de o zaman mana stone yapmasın warlocklar healtstone yapmasın hunterler pet cıkartmasın warriorlar charge atmasın rogue lar invis olmasın herşey mubah abi duelde de arenada da bgde de.

efe item diyoruz adam frost resist giyiormuş 2. duelde. aurasına laf söyleyen yok. skille alakasıda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yani belli bişey o consecrationa girilmeyeceği. rogue dalmadıktan sonra duel başlayamaz sonuçta kasması saçma.

ayrıca frost resist setle duel yapmak ayrı saçma. duel dediğin bi nevi practice sonuçta ben kendimden düşük gearlı adamlarla yaparken gear filan çıkartıyorum, eski sezon itemlarını giyiyorum. hatta şöyle yazılı olmayan ama %90 kişinin uyguladığı kuralda rogue vs. rogue duelinde prep kullanmamak. tabi 2 sindede prep olmak şartıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

karsinda rogue varsa da imkansiz duel

ara dur 2 saat

herkeste fix master of deception var zaten

dueli gectim normalde de rezil rogue vs rogue

ilk dalan aliyo genellikle

karambolde daldin diyelim

taraflardan biri dismantle atiyo sonra sen atiyosun

yada evasion, kimse mal degilse arkasini donmez zaten, mouse'la hareket ediyoruz

oyle bakin bitene kadar ya da bas sprinti kac ikiniz de stealth'a girin, kisir dongu
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu tartışmak anlamsız diye baştan demiştim, sana göre etik bana göre değil gibi bi tartışma olamaz zaten. Bişey herkes için etiktir veya değildir, kaldıki bi oyun için böyle yersiz kafa yorabiliyosunuz. Ticaret ahlakımı bu tarihli çek aldım bozdursam etik olurmu diye tartışıyosunuz.. Ben oyuna başlarken okuduğum ve kabul ettiğim kurallar arasında herhangi bir "dress code" yoktu, hiçkimsede kılını kıpırdatmaz sen orda zırlıyosun diye, ama ama ama ühüüü :S Sizin yanlışınız şu ki "ama bu yaptığın hiç doğru deil ühüü seni abime söylicem" derken adam azınıza çoktan çarpmıştır. Ağlasanda boş, ağlamasanda boş dayağı yedin sonuçta.. İşine gelmiyosa duel atma kardeşim sızlanma hakkın bile yok fr gear çekiyo diye.. Saha onun sahası olabilir, topta onun topudur sende oynamazsın.. Çocuk değilseniz anlarsınız ne kadar yersiz olduğunu, sızlanmanın herşeyin..
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:

Bunu tartışmak anlamsız diye baştan demiştim, sana göre etik bana göre değil gibi bi tartışma olamaz zaten. Bişey herkes için etiktir veya değildir, kaldıki bi oyun için böyle yersiz kafa yorabiliyosunuz. Ticaret ahlakımı bu tarihli çek aldım bozdursam etik olurmu diye tartışıyosunuz.. Ben oyuna başlarken okuduğum ve kabul ettiğim kurallar arasında herhangi bir "dress code" yoktu, hiçkimsede kılını kıpırdatmaz sen orda zırlıyosun diye, ama ama ama ühüüü :S Sizin yanlışınız şu ki "ama bu yaptığın hiç doğru deil ühüü seni abime söylicem" derken adam azınıza çoktan çarpmıştır. Ağlasanda boş, ağlamasanda boş dayağı yedin sonuçta.. İşine gelmiyosa duel atma kardeşim sızlanma hakkın bile yok fr gear çekiyo diye.. Saha onun sahası olabilir, topta onun topudur sende oynamazsın.. Çocuk değilseniz anlarsınız ne kadar yersiz olduğunu, sızlanmanın herşeyin..

sen önce bi ağzını toplada sonra toptan sahadan bahsedersin...
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
büyüyünce geçer :)

Cellobello said:
geçer :)

Cellobello said:
:)

Ahahahaha of

Konuya gelirsek, [mr.obvious]frost resist itemı giyerek adamın normal şartlar altında sana üstünlük kurduğunu kabul etmişsin, gel bide böyle duel atalım belki yenerim diyosun. Biraz sağduyulu bi adam bunu dert etmez. Fakat burda "etik" adına bi tartışma olamaz, keza wowda duellerin bi yaptırımı olmadığı için en fazla yazılı olmayan kurallara uyulur.[/mr.obvious]
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:

Laf ordan açılmışken bence sen ne söylediğine dikkat etsen iyi edersin.. Üslupta hata yok söylenilenleri, fikrine karşı çıkılmasını veya eleştirilmeyi kaldıramıyosanda yapacak bişey yok, büyüyünce geçer :)

konusmalarımın herhangi bir bölümünde senin seviyene inmediğim gibi şimdide inmeyeceğim sana hayatta başarılar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...