Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(Divine) Divinity 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Nasıl yapacağımı bulamadım ya anlamıyorum bu işlerden. Ama 9600 olması lazım kartın :D

Oyunu sevdim bu arada ama bir guide falan varsa güzel olur. Ya da sorularımı cevaplandıracak bir babayiğit :D

Mesela formula aldım enchantment yapmak için, iki item lazım ikisi de bende var, formulayı smithe götürüp itemları verip ona mı enchant ettirmeliyim ki? :/

fena degil

enchanter/disenchanter yapıyor enchant ı ilk zone un sonlarına dogru geliyor, waypointlerden birinin hemen yanında,

Bu arada bazı oyunun hemen basında aldıgın questler Lvl 1-2 questi degil, ana hikayeyi takip ederken lvl 12-13 de yapılıyor, o yuzden her quest icin kasmayın, yada yukardaki guide ...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyle deme abi biraz oynayınca çok sarıyo. Bi kere çok farklı bi oyun yani. Daha rahat ve aksiyonlu. Dragon Age'den sonra grafik olarak evet attan eşeğe binmek gibi ama aksiyon olarak ve saç baş yolmama olarak da eşekten ejderhaya binmek gibi. :D

Bi de ejderha olup etrafta uçmak pahabiçilemez :D

Mindread ile secretları keşfetmek de çok tatlı bi özellik. Baya sevdim oyunu, oynadıkça seviliyo..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada zıplayarak büyü yapmak yok havada komutu veriyosun inince atıyo büyüyü.
hava kapışmalarını biraz yavaşlatsalarmış keşke daha breath weaponla kule dışında bişi alamadım. saki cımbızla sinek yakalıyosun öyle imkansız. (dayanamadım nuke u 5ledim cooldownı bekleyip sabırla kesiyorum o derece)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adamın büyü yaptığına inanıyosun da yuvarlanmasına mı inanmıyosun? :D

Her realmin farklı kuralları vardır. dnd büyücüleri bi büyüyü yarım saatte atan, hareket kabiliyetinden yopksun hedef tahtası diye tüm oyunlarda büyücüler o şekilde mi yapılmalı? :)

Bu arada battle towerı ve dragon shapei yeni aldım da, o fiyortlarda bazı sorularım var. Orayı oynayan, ilerleyebilen biri varsa bi bakabilirse harika olur..

fiyortlarla ilgili yardım lütfen

Oradaki main ve sidequestlerin çoğunu yapmak için iç kısımlara girmek gerekiyo ama garip bi bariyer var ne dragon formda ne human formda geçemiyorum o bariyeri. Kaldım öyle mal gibi, 2 tane cave'e girebiliyorum görevlerle alakalı ama oralar da abartı zor şu anki levelıma göre. Dengesiz olmuş gibi biraz. Ne yapacağımı şaşırdım, yardım pls

Sosyal ağlarda paylaş

boyleydi galiba

orda bir yer var dragon olarak gidebilecegin kısımda, bir portal var portal seni baska bir yere atıyo ordada merdivenlerden cıkınca lord X layd Y (lady kara idi sanırım) var onları kesip ust kata cıkacan 2 tane eleman geliyo bizi kesme elini operiz diyolar tamam deyip leverları indirince barierler kalkıyo, o lord ve lady yi kesecen baskla yolu yok, Hp azaldıgı zamanlar kacıp sag sol yuvarlanma yaparken poti cekersen sorun olmaz sanırım,

bu arada oyunda drop random eger cok sıkısırsan named bir adamı son vurusa getir orda savele vurup ne cıktıgına bak oyle oyle itemlar cok kotu denk gelmisse ve char ıkınıyso 1-2 itemlık toparlayabilirsin,

oyunda dual weap direkt gg bende (4-5 gundur fırsatım olmadı oynayamadım), 2 handed da min max farkı ucurum gibi,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...