Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeniden başlangıç öncesi sorular

Venaprincess

Öne çıkan mesajlar

slm patiler :)

2005 yılında birazcık wow oynamıştım sonra derslerden kafamı kaldıramadığım için hesabımı kapamıştım. yeniden wow oynamak istiyorum fakat eski kullanıcı hesabım ile siteden giriş yapamadım. bilgilerimi unutmuş olabilirim diye düşünüyordum googleda arama yaparken hesapların bir süre sonra silindiğinden bahsedilen bir yazı gördüm.

böyle bir uygulama hakları var mı eski hesaplar için ?
Sosyal ağlarda paylaş

teyit ettiğin için tşk ederim. tüh ya lvl 40-50 arasında şirin bir druidim ve paladinim vardı onlarla oynamaya devam ederim diye düşünüyordum. o halde birazadn gidip alayım oyunu. tek paket almam yeterli mi acaba onu izah edebilir misiniz ?

bi soru daha sormak istiyorum. o tarihten bu yana çok şey değişmiştir haliyle oldukça yabancıyım herşeye. fransızlığımı giderecek bir başlangıç rehberi yok mu yoksa ben mi bulamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

eski acc. un gittiyse önce bir adet world of warcraft, sonra the burning crusade ve en son olarak wrath of the lich king paketlerine ihtiyacın olacak (eğer lvl 60 cap ve eksik content ile oynamak istemiyorsan tabi =)).. wow ve tbc birlikte satılıyordu ama 3 paket de bir arada satılmaya başladı mı onu bilmiyorum..

senin bıraktığın zamandan beri tonla değişiklik oldu.. nasıl olsa sıfırdan başlayacağın için pek bir guide a ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum.. oynarken öğrenirsin çoğu şeyi.. bir şey takılırsa kafana, burdan da sorarsın..
Sosyal ağlarda paylaş

tşk ederim spyro. dediğin şekilde 3 paketi birden alayım o halde gerisinide sorunlarla karşılaştıkça sorarım :)

Fly said:

http://forum.paticik.com/read.php?43,2951014 ?

tşk ederim fly. o konuyu kontrol ettim istersen sende bakabilirsin orada bir rehber yok oyuna başlangıç ile ilgili meslekler dışında hiçbir konuya değinilmemiş :(
Sosyal ağlarda paylaş

silinmiyor olmali acc

eger oynamadigin donemde bir sekilde hackletip illegal bir aktiviteye bulastirtmadiysan accu, hala duruyordur, silme olayi 5 yilda da 50 yilda da yok bildigim kadariyla

yani duruyordur accun, ama 5 yil snra sana bir faydasi olmaz, yine 2 expansioni alman lazim adam gibi oynamak icin. dolayisiyla komple paket olarak falan da alabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

direk paketleri almak tuzlu bnce,cd lerini bulabiliyorsan arkadaşından alıp yükleyip cd key alabilirsin ,yada en kötü internetten çekiliyor bütün içerik onu download edip yine cd key alabilirsin.cd key fiyatları 25 classic 25 tbc 70-80 wotlk idi birkaç ay önce ne kdr değişti bilmiyorum tabi.Kafam rahat olsun uğraşamam veririm parayı diyosan collection tarzı paket var alırsın onu biter gider tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Gereksiz espriler dünyası vol3.3

hehehe onlarada thumps up yapan var öyle deme joker :)

Nefr said:

silinmiyor olmali acc

eger oynamadigin donemde bir sekilde hackletip illegal bir aktiviteye bulastirtmadiysan accu, hala duruyordur, silme olayi 5 yilda da 50 yilda da yok bildigim kadariyla

yani duruyordur accun, ama 5 yil snra sana bir faydasi olmaz, yine 2 expansioni alman lazim adam gibi oynamak icin. dolayisiyla komple paket olarak falan da alabilirsin

nefr tşk ederim bilgi için yukarıda darqainu bana tam tersini söylendi bende o mesajdan birkaç dakika sonra logout olmuştum diğer yanıtları göremedim. benim kullanıcı hesabım ve şifrem o kadar karışıktı ki ben bile unutmuşum hacklendiğini sanmıyorum eski mail adresiminde bilgilerini bir türlü anımsayamadım o yüzden gittim oyunu ve 2 paketi birden aldım.

Darqainu said:

gavur bir arkadasin varsa recruit a friend diye imba bir olay var , deli hizla level aliyosun vs ona giris derim.

ama suana kadar gordugum turkiyedeki accountlarda , romanyadakilerde ve danimarkadakilerde olmuyor.

sanirim norvec ve isveclilerde oluyor.

aa bunu bilmiyordum. oynadığım dönemde birkaç oyun arkadaşım vardı ama şuanda bir oyun arkadaşım yok tam olarak nasıl çalışıyor bu sistem ?

Seperate said:

direk paketleri almak tuzlu bnce,cd lerini bulabiliyorsan arkadaşından alıp yükleyip cd key alabilirsin ,yada en kötü internetten çekiliyor bütün içerik onu download edip yine cd key alabilirsin.cd key fiyatları 25 classic 25 tbc 70-80 wotlk idi birkaç ay önce ne kdr değişti bilmiyorum tabi.Kafam rahat olsun uğraşamam veririm parayı diyosan collection tarzı paket var alırsın onu biter gider tabi.

bilgi için tşkler seperate ama ben aldım paketleri zaten internet hızım öyle çok fazla değil etrafımda da oynayan kimse yok tek seçeneğim paketleri satın almaktı :)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi birkaç sorum olacak emin olmak için soruyorum, daha sonra sorun çıkmasından iyidir :)

önce world of warcraft cdsinden kurulum yapacağım sonra ikinci paket the burning crusade ondan sonrada wrath of the lich king.

peki hesap nasıl açılacak acaba bunun nasıl yapılacağını unuttum.

birkaç sorum daha var ama önce bunları yapayım ondan sonra sırası geldikçe sorarım.
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar bende yeni topic açmak istemedim iş nedeniyle karakter kasmam imkansız gibi bişi bende wow dünyasına gireyim dedim bütün mmorglarda healer oynadım bundada öle oynuyacam sanırım suan raidlerde(yani sevilen healer iş yapan healer anlamında) efektif healer hangisidir? benim aklımda shaman var bi de dps önerisi istiyeyim lütfen karakteri kendim kasmayacagım için satın alıcam aldım mı tam bişi alıyımda üzülmeyeyim sonra:)
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

zaten 2 oyun 60 ytl wotlk de 80 ytl bildiğim kadarıyla.yani pek bir fark olmuyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar selam :)

kullanıcı hesabımı açtım the burning crusade ve wrath of the lich king şifrelerinide kullanıp hesabımı son versiyona çıkardım. oyunu yükledim fakat yinede update yapıyor birkaç saattir devam ediyor onun bitmesini bekliyorum.

sağda solda biraz arama yaptım karakterlerle ilgili olarak. draenei ve blood elf diye iki yeni ırk eklenmiş 2005 yılında yoktu bunlar, sslerde oldukça tatlı gözüküyorlar. bu ırklardan birini seçebilirim, classıma ise henüz karar vermedim. tavsiyeniz var mı ?

ayrıca hangi serverda patiler daha çok özellikle benim gibi yeni başlayan birileri varsa beraber oynayıp lvl atlamak eğlenceli olabilir tek başıma sıkılmak istemem. bu konuda da yol gösterip tavsiyede bulunursanız çoooook sevinirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

BaybarsMert said:

selamlar bende yeni topic açmak istemedim iş nedeniyle karakter kasmam imkansız gibi bişi bende wow dünyasına gireyim dedim bütün mmorglarda healer oynadım bundada öle oynuyacam sanırım suan raidlerde(yani sevilen healer iş yapan healer anlamında) efektif healer hangisidir? benim aklımda shaman var bi de dps önerisi istiyeyim lütfen karakteri kendim kasmayacagım için satın alıcam aldım mı tam bişi alıyımda üzülmeyeyim sonra:)

patron, hangi healer daha iyidir konusunda bir şey demeyim ama hiç wow oynamamışsan ve hele de raidlerde healer olma planın varsa, karakteri kendin kasmanın büyük faydası olur.. vaktin yoktur.. kasamayacaksındır.. bir şey diyemem tabi.. zaman senin zamanın =).. ama lvl 80 aldığın bir karakter ile bayağı zorlanırsın.. sadece bir uyarayım dedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Venaprincess said:

tekrar selam :)

kullanıcı hesabımı açtım the burning crusade ve wrath of the lich king şifrelerinide kullanıp hesabımı son versiyona çıkardım. oyunu yükledim fakat yinede update yapıyor birkaç saattir devam ediyor onun bitmesini bekliyorum.

sağda solda biraz arama yaptım karakterlerle ilgili olarak. draenei ve blood elf diye iki yeni ırk eklenmiş 2005 yılında yoktu bunlar, sslerde oldukça tatlı gözüküyorlar. bu ırklardan birini seçebilirim, classıma ise henüz karar vermedim. tavsiyeniz var mı ?

ayrıca hangi serverda patiler daha çok özellikle benim gibi yeni başlayan birileri varsa beraber oynayıp lvl atlamak eğlenceli olabilir tek başıma sıkılmak istemem. bu konuda da yol gösterip tavsiyede bulunursanız çoooook sevinirim :)

Merhaba özge <3

Evet doğru yapmışsın hesabını açıp wotlkye yükseltmişsin. Patchler vakit alacaktır bir gariplik olduğunu düşünme sakın wowu son sürüme yükseltmek için 2gb patch download edeceksin.

Realm konusunda seçim yapmadan önce ne oynayacağına karar vermelisin. Horde ya da Alliance önce faction seç. Ardından class seçimini yap tank ya da healer olmanı öneririm.

Druid ve paladin oynamıdın eskiden aslında bunlar yinede iyi bir seçim olabilir canın sıkılırsa tank sıkılırsa dps yine sıkılırsa healer olabilirsin. Oyunda tank mı dps mi healer mı olacağına karar verip öyle tercih yap.

Sorun çıktıkça buraya yazabilirsin. İyi eğlenceler, bol şanslar!
Sosyal ağlarda paylaş

tşk ederim tşk ederim :)

WoW-3.0.9-to-3.1.0-enGB-Win-patch bunu download ediyorum ne kadar çok patch varmış yaaaaa. sağa sola bakınıp durdum warrior druid paladin bu 3 classdan birini seçeceğim faction çokda önemli değil diye düşünüyorum.

şimdi geriye nerede oynayacağım kalıyor. benim gibi oyuna yeni başlayan patiler var mı? bir karakteri maximum lvl yapmak ne kadar zaman alıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...