Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web based Politika oyunu : E Republik

firatram

Öne çıkan mesajlar

dünyanın en iyi getirisine sahip kombinasyonu buldum eğer bikaç organizasyonunuz varsa

iş gücü düşük maliyetli ve işçi bulabileceğiniz bi ülkede moving ticket şirketi açın.

bu şirketten polonyaya veya macaristana ya da savaşlarla baya alakalı büyük bi ülkeye ticaret hakkı alın

hangisinde bilet fiyatı yüksekse ona moving satın
Sosyal ağlarda paylaş

patiler oyun yeniden canlandı ''babyboom'' lazım yunanistan agzımıza s.ctı 4 bölge yunanistanın elinde,yanlıs taktik izlenilmesi sonucunda 3 bölge elimizden cıktı(akdeniz,gdanadolu,icanadolu,ege)bunların icinden akdenizi sadece savasarak aldılar digerlerini taktik hatası yüzünden kaybettik.

herneyse oyunu bırakanlar dönsün,yeni oyuncularla beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

versiyon 2 gelince oyun tek düzelikten kurtulacak,en azında v2 gelinceye kadar rütbeni ve çalışma gücünü yüksek tutmaya çalışın,v2 gelince bu kadar basit olmuyacak oyun

Central anatolia daldı bizimkiler taktiksel sanırım ama burada vuruşlarınızı kulanabilirsiniz.
pardon yanlış görmüşüm iç anadoluyu geri almak için dalmışık
Sosyal ağlarda paylaş

kısaca ve bildiğim kadarıyla bahsediyim V2 den

öncelikle oyunu biliyorsunuz günde 3 tıklamayla geçiyor,work train fight,bunlar sonucu üretim güç ve rütbemiz gelişiyor,bu gelişen şeyler de üretim gücümüzü vuruş gücümüz etki ediyor.V2 de üretim o kadar basit değil 3 meslek grubu yerine 7 ve daha fazla meslek grubu var.örneğin nasıl gerçek hayatta ev yaparken mimar marangoz inşaat ustası lazım oyunda da aynı olucak ve bunların kullanım yüzdelerine ve yeteneklerine göre ortaya çıkan ürünlerde farklılaşıyor.Yani eskiden her fabrika aynı kalite ürünü üretiyordu ve fiyat ürün farklılaşmadığından hep düşüyordu.Şimdi her çıkan ürün farklı olucak birde artık herşeyin kullanma ömrü var ev aldım hayat boyu kullanayım yok,mesela ev aldım günde 10 hp veriyor ama ömrü 2 gün gibi

bu arada oyuna mutluluk ve saat olayı eklenicek 1 gün 24 saattir,bunun istediğiniz kadar bölebiliyoruz,5 saat çalış sonra sinemaya git ki mutluluğunu yükselt,sonra 2 saat silahla çalış falan gibi

çalıştıkça yeteneğiniz artıcak ve mutluluğunuz düşücek mecburen mutluluğunuzu artıracaksınız falan gibi,bu arada oyun bunları çizelgeleme şekliyle yapıcak yani gelip 5saat sonra online olmak zorunda değilsiniz.

savaşlarda rütbe sistemi insan öldürdükçe artıcak ve rütbe sayısı artıyor,ayrıca 4 çeşit silah geliyor ve hepsi birbirinin counteri tüfek tank top helikopter tüfek tarzı bir sıralaması var,savaş sistemi de artık fight düğmesine basmakla bitmiyecek,haritalar üzerinde belli bölgelere girilerek başkentin yada yönetim binasının korunması tarzında olucak,birebir savaş şeklinde olucak ve ıskalama yada ağaçlar arasına gizlenme gibi yerşekilleri kullanılabilecek.

Ben çok umutla bekliyorum v2yi o yüzden de devam ediyorum zaten,bu arada oyuna devam etmeyen arkadaşlar erx borsası falan da kuruldu oyun tam bir yaşam simülatörüne dönüşme yolunda,biraz daha sabırlı davranalım.
Sosyal ağlarda paylaş

@agmahan dogru söylüyor patiler,oyun gercekten kendini toparlamaya basladı.gercekten sıkıcı bi oyundu fakat biraz takip etmek gerekiyo,gazeteleri okuyup,savas stratejileri ile ugrasmak özellikle savas sonunda birlikte hareket edip koordineli saldırmak,duvarın düsüsünü izlemek...
bunlar ve daha fazlası oyunla ilgilenmeynce sadece work train fight yapınca oyun sıkıcılasıo ve monotonlasıo ama biraz farklı seyler yapıp zaman gecirince monotonluk kurtuluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

v2 de karakter sıfırlanması beklemeyin imkansız,millet gerçek para harcayıp alıyor altınları,sıfırlanırsa karakterler insanlar ayaklanır
yönetimi ele geçirme işini gelince gerçekten çok zor,en az 50 kişilik aynı anda ve aynı doğrultuda hareket edebilen insana ve örgütlemeye ihtiyaç var.Çok fazla fake hesap var,zaten o yüzden yönetim hep aynı kişiler etrafında dönüyor.
İlk patiden bir grup başlamıştık ama programlama ve örgütlenme işini beceremediğimiz için kısa sürmüştü.
oyuna başlamayı düşünen varsa her türlü bilgi link paylaşımını yaparım,ama kesinlikle bir ogame falan beklemeyin,benim gibi günde 30dk mı aldığı ve oyuna girmediğim için filomu paramı kaybetmediğim için bu oyunu sevecek varsa başlasın derim.

oyun nickim: Merk103
aktif kaç kişimiz var,Pati hareketi diye parti falan kurabiliriz eğer yeterli aktif insan varsa
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

satılık hesap

level : 21
gold : 50

tertemiz hesap artık yoruldum.

100 TL

alacağınız gold ile aynı fiyat hemen hemen 8-9 ay ileride başlayın oyuna :)

hiç bir parti bağlantısı yoktur sadece çalışmış, kazanmış, savaşmıştır.
ahahha 200 gold + 20 leveli bedavaya verdim lan para mı ediyormuş o =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...